fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Zuckerberg’in Harvard Mezuniyet Konuşmasında Geçen Anlamsız Altyazılar

Anasayfa
Teknoloji Zuckerberg’in Harvard Mezuniyet Konuşmasında Geçen Anlamsız Altyazılar
mark-zuckerberg-mezun-oldu

Facebook Ceo’su Mark Zuckerberg’in yıllar sonra eski okuluna gelerek mezuniyet konuşması yaptığı canlı yayın ele geçirildi (hack). Ortaya son derece anlamsız, ilginç altyazılar çıktı.

Okuduğu okul olan Harvard’ı yarım bırakarak dünyanın en büyük şirketlerinden birisini kurmayı başaran Mark Zuckerberg, dün Harvard’da konuşma yapmak için sahneye çıktı. Bill Gates’den sonra onur ödülünü kazanan ikinci öğrenci olan Zuckerberg, mezuniyet konuşmasını yaparken sahnede olmasa da videoda komik anlar yaşandı. Zuckerberg sahnede konuşma yapmaya başlamadan hemen önce okuldaki öğrenci gazetesinin web sayfasını hackleyen bir grup genç, Zuckerberg sahnedeyken canlı yayının altyazılarını tamamıyla anlamsız bir şekilde ilettiler.

Mark Zuckerberg’in konuşması Facebook’tan canlı yayın şeklinde yapılacaktı, lakin video kontrolünü ele geçiren bir grup genç anlamsız anlamsız cümleler kurdular. Zuckerberg, bu konuşmaları yaparken otomasyon karşısında çalışma dünyasında yer bulma, toplumsal ilerleme ve üretme, daha az şanslı insanlar için fırsatlar yaratma, iş dünyasında bir yer bulma konularından bahsetse de altyazıdan takip etmeye çalışan izleyiciler, konuları anlamakta mutlaka güçlük çekmişlerdir. İşte o altyazılar;

mark-zuckerberg-harvard-mezuniyet-konuşması

Soyutlanma milliyetçiliği, güçlerin akışını ilerletecek.

mark-zuckerberg-harvard-mezuniyet-konuşması-altyazı

Herkesin duygusunun anlamı(!) var.

mark-zuckerberg-harvard-mezuniyet-konuşması-geçen-altyazı

JK Rowling, sonunda 12 kez reddedildi.

mark-zuckerberg-bir-grup-genç-tarafından-hacklendi

Şimdi, bugün bir seviyeye sahibiz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR