Kapat

ZenFone 4 Pro Modeli İçin Android 8.0 Oreo Yayınlandı

Anasayfa
Yazılım ZenFone 4 Pro Modeli İçin Android 8.0 Oreo Yayınlandı

ZenFone 4 Pro modeli için yeni Android işletim sistemi güncellemesinin yayınlandığı açıklandı. Asus tarafından yayınlanan güncelleme ile birlikte ZenFone 4 Pro kullanıcılarının son sürüm işletim sistemine sahip oldukları belirtildi. Güncellemenin detayları ve cihazlara gelecek olan özellikler hakkında bilgi verilmedi.

Asus tarafından güncellemenin Samsung Galaxy Note 8 akıllı cep telefonlarına verilmeden önce yayınlanması ise Samsung camiasından tepki seslerinin artmasına neden oldu. ZenFone 4 Pro modeline gelen güncellemenin başta tasarımsal değişiklikler olmak üzere, kullanıcılara çok daha fazla yenilikler sunacağını belirten Asus yetkilileri, güncelleme ile birlikte diğer sorunların çözüldüğünü ve en son güvenlik yaması güncellemesinin cihazlara otomatik olarak yüklenecek olduğunu açıkladı.

Güncelleme 10 Gün İçerisinde Tüm Kullanıcılara Ulaşacak

Asus yetkilileri tüm cihazlar için güncellemenin yayınlandığını, ancak sunucu bazlı olarak ülkelere özel olarak bazı ülkelere güncellemelerin 10 gün içerisinde tamamen ulaşmış olacak olduğunu. ZenFone 4 Pro kullanıcısı iseniz ayarlar sekmesi adı altından yazılım güncellemelerini kontrol edebilir ve cihazınıza Android 8.0 Oreo güncellemesinin gelip gelmediğini denetleyebilirsiniz. Güncelleme eğer cihazınızda görünmüyor ise yapmanız gereken bir işlem olmadığı gibi birkaç gün sonra tekrar güncellemeleri kontrol etmelisiniz.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR