fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Youtube’a Karanlık Mod Özelliği Getirildi

Anasayfa
Teknoloji Youtube’a Karanlık Mod Özelliği Getirildi
youtube karanlık mod

En çok kullanılan Google platformlarından biri olan YouTube, yeni güncelleme ile karanlık moda sahip oluyor.

Google, Youtube‘un kullanıcı arayüzünü artırabilecek yeni özellikler ve dolayısıyla kullanıcıların kullandıkları deneyimlerini de dahil etme isteğini gün geçtikçe gerçekleştirdiği radikal değişiklikler ile ileriye taşıyor.

Youtube web sitesine güncellemesi geldi, bu karanlık mod biraz gizli olsa da, birkaç adım izleyerek basit bir şekilde etkinleştirebiliriz.

Daha fazla uygulama ve platform, düşük ışık koşullarında içerik kullanırken gözlerdeki rahatsızlığı önlemek için arka plan renklerini koyu hale getiren karanlık bir mod veya gece modunu etkinleştirme imkanı sunuyor. Bu modaya son kaydolan YouTube oldu ve bu karanlık moda şu anda yalnızca bilgisayar’dan erişilebiliyor. Twitter mobilde de bulunan bu mod birçok kullanıcı tarafından özellikle geceleri fazlasıyla kullanılıyor.

Karanlık YouTube modunu açmak için, YouTube web sitesine yalnızca Chrome’u veya başka bir tarayıcıyı kullanarak bilgisayarınızdan erişmeniz ve aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir.

  1. Chrome tarayıcı ile YouTube web sitesine erişin ve oturum açın.
  2. Daha sonra youtube ekranının açık olduğu anda ctrl+shift+I tuş kombinasyonunu kullanın.
  3. Açılan pencerede konsol alanına şu kodu ekleyin:
    document.cookie=”VISITOR_INFO1_LIVE=fPQ4jCL6EiE; path=/”
  4. Kod bazı bilgisayar ortamlarında çalışmayabiliyor böyle bir durumda şu kodu deneyin:
    document.cookie=”VISITOR_INFO1_LIVE=fPQ4jCL6EiE”
  5. Kodu girip onayladıktan sonra, son olarak konsoldan çıkıp Chrome sekmesini yenileyin. Açılır menüden karanlık modu etkinleştirmek için ekranın sağ üst köşesindeki YouTube profilinizi tıklayın.

youtube-a-yeni-bir-karanlik-mod-ozelligi-geldi_780x487

Hepsi bu kadar artık Youtube karanlık moddasınız. 🙂

Kaynak: hitechgazette.com

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

“Youtube’a Karanlık Mod Özelliği Getirildi” üzerine 2 yorum

  1. Clara says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR