Kapat

Youtube ve Sosyal Medyayı Sallayan “KAFALAR” Ekibi kimdir?

Anasayfa
Eğlence Youtube ve Sosyal Medyayı Sallayan “KAFALAR” Ekibi kimdir?
youtube-kafalar-kanalı

İlk olarak Vine uygulaması ile bu işlere giren ve sonrasın da Youtube’da büyük hayran kitlesi oluşturan “KAFALAR” kimdir? Türkiye’de izleyici kitlesi oluşturan ve sevilen videolar yapan, Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin şuan yoluna Youtube’deki “KAFALAR” kanalı ile devam etmekte. Oldukça eğlenceli videolar üreten bu isimleri inceleyelim.

“KAFALAR” kimdir, neyin nesidir?

Vine uygulaması ile binlerce kişi tarafından sevilerek takip edilmeye başlayan Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin kendilerini şu şekil ifade ediyorlar;

“Biz üç kişiydik: Bilal Hancı, Atakan Özyurt, Fatih Yasin. Ve bir gün bir araya geldik Kafalar’ı kurmaya karar verdik. Kurduk, kurduk da bir sorun niye kurduk? Çünkü biz istedik ki herkes gülsün, herkes eğlensin, kimse hazana uymasın.”

“KAFALAR” neler yapar?

Kafalar neler mi yapar? Kafalar esrarengiz yerlerde ilginç videolar çeker. Paranormal olay videoları çekerler ve o efsane “Kışkırtma” adı verdikleri videolar ile birbirlerini kışkırtırlar. Farklı ülkeleri gezerek, yaşamı ve maliyeti anlatırlar. Birbirlerine şakalar düzenleyerek izleyicilerini güldürürler. Peki bu ekipteki kişilerin geçmişleri nelerdir;

ATAKAN ÖZYURT

Atakan Özyurt, 1993 yılında Ordu’da doğmuştur. Eğitimini Arel Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Bölümü’nde tamamlamıştır. Çektiği Vine’larla tanınan ve Fatih Yasin ile tanışan Atakan Özyurt daha sonra birlikte çektikleri vine ile fenomen olma yolunda ilk adımı atmışlardır. Daha sonra Bilal Hancı ile tanışarak sosyal medyada paylaştıkları videolar sonrasında Youtube’da Kafalar kanalını açarak çok sevilen fenomenler arasında yer almışlardır.

BİLAL HANCI

Bilal Hancı, 1989 yılında Trabzon’da doğmuştur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Çektiği Vine’larla tanınmaya başlayan Bilal Hancı; daha sonra Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile birlikte videolar çekmiştir. Kafalar kanalını açarak Türkiye’nin tanınan fenomenleri arasında yer almıştır.

FATİH YASİN

Fatih Yasin, 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Arel Üniversitesi Uluslar Arası Lojistik Bölümü’nde tamamlamıştır. Çektiği Vine’larla tanınan Fatih Yasin üniversitede Atakan Özyurt’la tanışmış ve daha sonra birlikte çektikleri vine ile fenomen olma yolunda ilk adımı atmışlardır. Daha sonra Bilal Hancı ile tanışarak sosyal medyada paylaştıkları videolar sonrasında Youtube’da Kafalar kanalını açarak çok sevilen fenomenler arasında yer almışlardır.

Samsung, Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Özellikleri Bomba Gibi Geliyor!

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

18 3 3 20 1 6

“Youtube ve Sosyal Medyayı Sallayan “KAFALAR” Ekibi kimdir?” üzerine 4 yorum

  1. Ali says:
  2. Berkant Oğuzcan says:
  3. ahmet says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR