fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Youtube’un En Çok Dislike Alan 10 Videosu

Anasayfa
Eğlence Youtube’un En Çok Dislike Alan 10 Videosu

10. Nicki Minaj – Anaconda

Top 10 yada Bottom 10’de yer almayı hakkıyla kazanan Nicki nin bu şarkısı 690 Milyon izlenmiş. 3.1 Milyon Like 1.35 Milyon da Dislike var. Nicki Minaj’a neden bu kadar dislike gelmiş anlamadım… Çünkü bu başarılı sanatçımız başarısını kesinlikle kadifemsi sesi ve mükemmel şarkılarından başka bir şeye borçlu değil…

9. Miley Cyrus – Wrecking Ball

Top 10 listesine yıkım topuyla giren Hannah Montana (Scarface’in Kızı) bu videosunda 890 Milyon izlenmiş. 3.7 Milyon Like ve 1.4 Milyon Dislike almış.İlk günkü gibi mantıklı ve dengeli kişiliğinden ödün vermeyen Miley’e inşaat sektöründe başarılarının devamını diliyoruz.

8. Jacob Sartorius – Sweatshirt

Kesinlikle başka bir JB vakası olmayan Jacob’u bu videoda tam 45 Milyon kişi izlemiş. 650 Bin Like ve de 1.7 Milyon Dislike oranı var. Bence klas ve olgun bir sanatçı onu kıskanmaktan VAZGEÇİN!

7. PSY – GANGNAM STYLE


Top op op op 7 ye giren PSY’n bu listede olmasının sebebi videonun kötü olması değil izlenmenin yüksek olmasıdır. Aynı oranda olmasa da sevgi arttıkça nefret de artıyor maalesef. PSY bu videoda dünya rekoru kırarak 2.9 Milyar izlenme almış. 12.5 Milyon Like’ı ve 1.8 Milyon da Dislike’ı var.

6. CORTANDO O BOTÃO DO YOUTUBE

Türkçesi ”YouTube Düğmesini Kesiyorum” olan bu videoda bir adet sıkıntılı gencimiz YouTube’un yolladığı gümüş oynatma düğmesini amaçsızca kesiyor. Bu mükemmel video 25 Milyon izlenmiş, 750 Bin Like’ı 2.34 Milyon Dislike’ı var.

5. Bibi H – How it is

Dünyanın en kötü şarkılarından biri olarak kabul edilen bu şarkı 42 Milyon izlenmiş, 365 Bin Like’ı, 2.4 Milyon da Dislike’ı var. Dislike’a rağmen güçlü bir hayran kitlesi var. Ve bazıları gibi kitlesine ”Hi” demekten çekinmiyor…

4. Rebecca Black – Friday


İnternet halkı olarak en kötü şarkı seçilen Fraiyday şarkısı 110 Milyon izlenmiş, 700 Bin Like ve 2.7 Milyon Dislike’ı var. Hayırlı Fraıydays diyerek Rebecca’nın müzik kariyerini bırakmasını umuyoruz.

3. Can this video get 1 million dislikes?


YouTube’un en büyük kanalına sahip olan PewDiePie, Türkçesi ”Bu video 1 Milyon dislike alabilir mi?” olan bu videoda Pewds sadece çok dislike alınca izlenme artar mı diye bir yol deniyor. PewDiePie’ın tam 55 Milyon abonesi var. Bu video 11 Milyon izlenme , 200 Bin Like, 3 Milyon da Dislike almış.

2. Call of Duty: Infinite Warfare Reveal Trailer

Oyuncularını çoğu zaman, neredeyse oynanışı farklı olmayan oyunlarla hüsrana uğratan CoD serisi bu trailer videosu ile en çok Dislike alan ikinci video koltuğuna oturmuştur. Bu video 40 Milyon izlenme 570 Bin Like ve tam 3.5 Milyon Dislike almıştır. Yeni oyunu inşallah yenidir diyerek hayatımıza devam ediyoruz.

1. Justin Bieber – Baby

Bir dönemin aşkı, bir dönemin acılı yarası… Fanlarına, Belieberlarına, bir adet ”Hi” bile demeyip ben dahil milyonlarca hayranının kalbini kıran Justin Bieber bu videoda 1.65 Milyar izlenme, 6.7 Milyon Like ve de 7.8 Milyon Dislike almış… Seni affetmeyeceğim Justin. 1 Dislike da benden…

1 1 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR