Youtube Go ile Youtube videoları nasıl internetsiz izlenir? - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Youtube Go ile Youtube videoları nasıl internetsiz izlenir?

Anasayfa
Mobil Youtube Go ile Youtube videoları nasıl internetsiz izlenir?

Youtube videolarını internetsiz izlemek kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi? Youtube bu konu hakkında geliştirmeler yaparak kullanıcıların uzun zamandır istediği bu duruma bir çözüm getirdi. İnternetsiz video izlemeye yönelik yaptığı çalışmaların sonucunda Youtube Go adında bir uygulama çıkardı.

Youtube şuanda hayatımızda önemli bir yer kaplıyor. Başta müzik olmak üzere her kategoriden her kitleden insana hitap eden videolar barındıran Youtube internet kullanıcılarının 1 numaralı tercihi. Fakat kota sorunuolan kişiler uzun süredir Youtube videolarını kaydedip daha sonra izlemeye yönelik bir atılım istiyordu. Youtube bu çağrıya kayıtsız kalmadı ve buna yönelik bir geliştirmede bulundu.

Google Hindistan’da gerçekleştirdiği etkinlikte veri tasarrufuna yönelik olarak geliştirdiği Youtube Go adındaki uygulamasını duyurdu. Özellikle interneti yavaş olan kişiler için bulunmaz bir nimet olan Youtube Go ile videoları dilediğiniz gibi kaydedebiliyor, daha sonra istediğiniz zaman açarak izleyebiliyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak Youtube Go indirme yapmadan önce size hangi kalitede ve telefonunuzun hangi kısmına bu videoları kaydedeceğini soruyor. Ayrıca Google’ın özel bir sıkıştırma algoritması sayesinde indirdiğiniz bu videolar çok fazla yer kaplamıyor.

İlk olarak Hindistan’da sunulacak bu uygulama önümüzdeki günlerde Türkiye’de de kullanımda olacak.


25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR