Yetişkin İçerikli Videolara Girebilmek İçin Pasaport Gerekecek - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Yetişkin İçerikli Videolara Girebilmek İçin Pasaport Gerekecek

Anasayfa
Teknoloji Yetişkin İçerikli Videolara Girebilmek İçin Pasaport Gerekecek
pornhub-putin

Rusya dünyanın en büyük yetişkin içerik sitesinin yasağını belli şartlar altında kaldırmak zorunda kaldı!

Dünyanın en büyük yetişkin içerik sitesi (Pornhub) Rusya vatandaşları için ilginç bir uygulamaya getiriyor. Rusya üzerinden siteye girmek isteyenler, sosyal medya hesaplarını, telefon numaralarını ve pasaport bilgilerini girmek zorundalar.

Neden böyle bir şey yaşandı diye merak edenleriniz varsa hemen açıklayalım. Geçtiğimiz Eylül ayında Rusya Pornhub sitesini çocukların gelişimini kötü etkilediği gerekçesiyle yasaklamıştı. Bu karara tepki gösteren yetişkin içerik sitesi eğer Premium hesaplar hediye ederlerse, yasağın kalkıp, kalmayacağını Rusya hükümetine sordu. Aldıkları cevap ise kısa ve net. Hayır!

Bu cevaptan az bir süre sonra bir olay yaşandı. Devlet başkanı Vladimir Putin‘in rakipleri, onun uzun zamandır müttefiki olan Dmitry Medvedev’i hedef alan yasaklı bir belgeseli Pornhub üzerinden paylaştı. Bu sebeple söz konusu sitenin yasağı ile ilgili bir kez daha masaya oturuldu ve alınan karar şöyle oldu; Ruslar yetişkin içerikleri izlemek istiyorlarsa, siteye üye olmak zorundalar. Üyelikte yetmiyor. Bu üyeliği Vkontakte sosyal ağı üzerindeki hesapları üzerinden almaları gerekiyor. Aynı zamanda telefon ve pasaport numaralarını da girmek zorundalar.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 1 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR