fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Yenilenmiş Note 7 ve Eski Note 7 Arasındaki Farklar

Anasayfa
Karşılaştırma Yenilenmiş Note 7 ve Eski Note 7 Arasındaki Farklar
yenilenmiş-note-7

Dün yenilenmiş Note 7 modelinin duyurulduğunu söylemiştik. Fakat hala kullanıcıların aklında soru işaretleri var. Note 7 FE ile Note 7 arasında ne gibi farklılıklar var? İşte detaylar…

2016 yılına batarya patlama sorunuyla çok kötü bir giriş yapan Galaxy Note 7 kendini yenileme kararı alarak Samsung Galaxy Note FE “Fan Edition” adıyla piyasaya yeniden çıktı. İddialara göre yenilenmiş Note 7 sadece 400.000 adet üretilecek ve Samsung’un merkezi diyebileceğimiz Güney Kore pazarında yer alacak. Diğer ülkelerde satışa sunulup sunulmayacağına dair ise henüz net bir bilgi yok.

Aslında 2 modelde birbirine çok benziyor. Lakin önemli birkaç değişiklik var. Bu değişiklikleri aşağıda sıraladık. Gelin hep birlikte inceleyelim;

note-fan-edition

1) Daha Güvenli Bir Batarya

İki modelin arasındaki en önemli fark pil ünitesi. eski Note 7 modelinde 3,500 mAh batarya vardır. Fakat bu batarya, uzun süre dayanamadığı için, Galaxy Note 7 FE modelinde, en azından telefonunuzun patlamasını engelleyecek güvenli bir 3,200mAh batarya tercih edilmiş.

2) Daha Kuvvetli İşlemci

Galaxy Note 7 modelini Snapdragon 820 yongaseti ile piyasaya süren Samsung, Galaxy Note 7 FE modelinde Snapdragon 821 işlemci tipini tercih etti.

3) Hafiften Tasarımsal Değişiklikler

Galaxy S8 ve S8 Plus modellerindeki gibi Note 7 FE modelinde de kulaklığın altında Samsung logosu yok. Arka kısımda ise “Fan Edition” yazısı var, bu da telefonu kullanan kişinin bir Samsung fanatiği olduğunu göstermesine olanak sağlıyor.

galaxy-note-7-fe-tasarım

4) Gelişmiş Arayüz

Yenilenmiş Note 7 modelinde de Galaxy S8 ve S8 Plus ile birlikte piyasaya sürülen yeni Samsung Experience arayüzünü kullanılıyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR