Kapat

Yenilenmiş Note 7 Resmen Duyuruldu!

Anasayfa
Mobil Yenilenmiş Note 7 Resmen Duyuruldu!
note-fan-edition

Samsung’un, Galaxy Note Fan Edition adını verdiği, yenilenmiş Note 7 Kore’de resmi olarak açıklandı. İşte detaylar…

Hatırlarsınız ki geçen yıl Note 7 alanlar pişmanlık duyuyorlardı. Bunun sebebi sise alınan telefonların bataryasının patlamasıydı. Bunun farkına varan Samsung ise Note 7 modelini yeniden satışa çıkartıyor.  Samsung’un Note 7 Fan Edition adını verdiği yenilenmiş Note 7 Kore’de resmen duyuruldu.

Bu modelde batarya konusuna önem vermek isteyen Samsung 3500 mAh yerine 3200 mAh batarya tercih etmiş. Ayrıca yeni batarya Samsung Galaxy S8 modelinde olduğu gibi 8 noktalı pil güvenliği testinden geçiyor.

Note 7 Fan Edition diğer Samsung modelleri olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus ile aynı yazılımla geliyor. Geri kalan bütün özellikleri ise eski Note 7 ile aynı.

Samsung, Fan Edition modelinin 400.000 adetinin Kore’de satılmasını planlıyor. Diğer pazarlardaki satışlara daha sonra başlanacak. Fakat Note 8’i de satışa çıkaracağı için diğer pazarlarda Note Fan Edition satış rakamını düşük tutmak istiyor. Yani Note 8 satışlarını ön plana çıkarmak istiyor.

Galaxy Note Fan Edition’ın fiyatı 699.600 Won (611 dolar) olarak belirlendi. 7 Temmuz’dan itibaran Mavi Mercan, Altın Platin, Titanyum Gümüş ve Siyah Oniks renk seçenekleri ile satışa çıkacak. Samsung, Note Fan Edition ile birlikte her renge uygun bir de kılıf hediye edecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir