Yeni ve müthiş bir girişim: Aramamotoru.com - DC-Tekno
Kapat

Yeni ve müthiş bir girişim: Aramamotoru.com

Anasayfa
Wordpress Yeni ve müthiş bir girişim: Aramamotoru.com

AramaMotoru.Com Nedir ?

Başlığı görünce uzman girişimcilerin aklında otomatik olarak sözler belirdi: “Boş bir hayal!” , “Google’a da rakiptir kesin!”

Merak etmeyin bildiğimiz arama motoru değil. İmza İnternet Teknolojilerinin girişimi olan Aramamotoru.com SEO ve SEM hakkında bir blog.

Logosunu Türkiye’nin tanınan grafikerlerinden olan Hasan Yalçın yapmış. Güzel bir çalışma olmuş tebrik ediyorum. (Bende grafikle uğraştığım için kendisini takip ederim)

Yazıları gayet iyi olan İnternet sitesinin şimdiden okurları oluştuğu kesin. Peki akıllarda bir kaç soru var. Böyle güzel girişimlerde bulunan markanın bu girişiminin teması bu kadar basit?

Bunu siteye girince ilk bende demiştim. Ufak bir araştırmadan sonra gördüm benim gibi düşünen bir kaç kişi daha var. Bu konuyla ilgili Hasan Yaşar’ın cevabı;

Şuanda içeriğe ve mobil etkinliğe yetiştirmeye odaklanmıştık. İçerik çoğalırken biz de o hataları düzeltmeye devam edeceğiz. Yazdıklarınız dışında başka bir çok eksik ve hatamız bulunuyor. Beklemeyi pek sevmiyoruz

Bu blogdan bir çok yazı öğreneceğiz gibi duruyor heyecanla takip etmeye devam ediyoruz.

aramamotoru.com

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR