Kapat

Yeni Moda: LED Kirpikler!

Anasayfa
Eğlence Yeni Moda: LED Kirpikler!
led-kirpik

Günümüze kadar ledlerin kullanım amaçları farklıydı. Lakin led kullanarak kirpik yapılacağı hiç aklımıza gelmemişti. Demek ki yapılıyormuş. İşte detaylar…

F. Lashes Interactive LED Kirpikleri, teknolojiyi bir adım daha ileri, pardon ilginç bir yere götürüyor.

Tien Pham’ın tasarladığı LED kirpikler, cuma günü tanıtıldı. LED kirpiklerin üzerindeki ışıklar, 3.3 voltluk küçük bir saat bataryası ile geliyor ve yaklaşık dört saat pil ömrü biçiliyor. Ayrıca kirpikler ısınmıyor ve cerrahi bir müdahale gerektirmeden, normal kirpik yapıştırıcısıyla yapışıyor.

yeni-moda-led-kirpikler

Yeni moda LED kirpiklerin pembe, kırmızı, mavi, açık mavi, beyaz, sarı ve yeşil renkleri mevcut. Üstelik yanıp sönme, dans veya parıltı gibi modları da var. Kafa hareketlerinizi algılayarak, modları kendiliğinden çalıştırabiliyor. Bu da içinde bulunduğunuz her ortama uyum sağlayacağınız anlamına geliyor. Tabi bu kirpikler ile hangi ortamda bulunursanız bulunun insanların gözü üzerinizde olacaktır. Bu aşikar bir durum.

Bu ledler, Maker Faire 2017 Editörün Seçimi’nde gösterildi ve Kickstarter kampanyası ile Temmuz ayından itibaren satışa sunulması öngörüldü. Fiyatı ise ilerleyen zamanlarda netlik kazanacak.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR