Kapat

Yeni iPhone Fiyatları Belli Olmuş Olabilir

Anasayfa
Mobil Yeni iPhone Fiyatları Belli Olmuş Olabilir

Apple’ın bu sene içerisinde tanıtacak olduğu Apple iPhone X2 modeli ve diğer modellerinin fiyatlarına dair yeni iddialar ortaya atıldı. İddialara göre şirket yeni iPhone modelinin fiyatını 100 dolar daha aşağı çekecek ve bu sayede satışların daha fazla artmasını sağlayacak. Bu konuda kesin ve net açıklamalar yapılmamasına rağmen Apple’ın 999 dolarlık cihazının 899 dolar olmasının bazı kullanıcılar adına fiyatın ucuzlaması ile birlikte satışları canlandıracak bir detay olarak gösteriliyor.

Apple, yine benzer şekilde diğer 3 iPhone modelinin fiyatı konusunda da cihazın ekran özellikleri ve diğer bazı alanlarında kısıntıya giderek fiyatlarda bir nevi indirim sağlayacak. Şirketin bu adımı ile birlikte satışları daha fazla canlandıracak olduğunu iddia eden RBC Capital Markets analisti Amit Daryanani, bu konuda Apple’ın atacak olduğu adımların önemli olduğunu açıkladı.

Apple Fiyatlandırması

6.5-inç iPhone X Plus: 999 dolar5.8-inç ikinci nesi iPhone X: 899 dolar6.1-inç LCD iPhone X: 799 dolar olarak fiyatlandırma yapması beklenen Apple’ın elbette son alacak olduğu kararların yine kendisi tarafından verilecek olduğu ve fiyatların ülke, vergi ve mali unsurlara göre değişebilecek olduğu unutulmamalıdır.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR