fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Yeni iPhone 3 farklı modelle geliyor

Anasayfa
Mobil Yeni iPhone 3 farklı modelle geliyor

Yeni iPhone 3 farklı modelle geliyor

Apple önümüzdeki yıl iphone’un 10’uncu yılını kutlayacak bu nedenle çok şaşırtıcı bir sürprize imza atmaya hazırlanıyor.
Apple ürünleri ile ilgili başarılı tahminler sunan KGI Securities analisti Ming ChiKuo yeni iphone 3 ile ilgili çok dikkat çeken iddialar sundu.
İphone 8 in bir çok farklı model ile sunulacağını söyleyen Kuo, bunları şu şekilde açıklıyor, aralarında birinin Oled panel kullanılacağını diğerlerinin ise LCD olacağına dair tahminlerini öne sürüyor.
Kuo nun açıklamasında bu yeni 3 modelin tamamında iphone 7 Plus’ta bulunan kamera sistemi yer alacağını öne sürdü.
Diğer iddialara göre de bu yeni 3 cihazın isimleri iphone 8, iphone 8 Plus, İphone Pro olacağı öne sürülüyor.


İphone Pro ise Apple iphone 10’uncu yılına özel ürettiği Premium Modeli Oldukça ilgi görecek ve rafların ön taraflarında yerini alacağı düşünülüyor. Bu iddianın devamında ise bu 3 modelin ekran boyutları şu şekilde verilmiş ; 1. Cihaz 4.7 inç, 2. Cihaz 5.5 inç, 3. Cihaz 5.8 inç olacağı öne sürüldü.

İddiaların arasında cam tasarımlı ve Oled ekran kullanılacağı bekleniyor ve hayatımıza Samsung modelleri ile giren kavisli ekran modeli olacağı iddaların arasında buda yer almaktadır.

Tabi ki bu beklentilerin olağan olması şu denli mümkün Apple önümüzdeki yıl İphone 10. Yıl dönümü olması ve bunu kutlaması beklentileri gerçekten yüksek tutuyor, Bu denli iddialarda oldukça iddialı.

Şirketin yakın kaynaklarında gelen iddiaya göre İphone Pro’nun biraz daha ince zarif bir hal alması bekleniyor.
Teknoloji meraklılarından gelen iddialara İphone Pro’nun Tamamen dokunmatik ekrandan oluşacağını düşünüyorlar.

Bir duyumda Nikkei Asian Review’da bulunan habere göre Apple yeni cihazı İphone Pro’da kablosuz şarj teknolojisini kullanacak ve iddialara göre de yeni dönem kablosuz şarj aletleri ile devam edecek.

Apple hala resmi bir açıklama yapmıyor her zaman ki gibi lansman tarihini bekliyor.

Yeni iPhone 3 farklı model tüm detayları ile burada !

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR