fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Günün Haberi: Yeni Bir Terminatör Serisi Geliyor!

Anasayfa
Sinema Günün Haberi: Yeni Bir Terminatör Serisi Geliyor!
Terminatör-filmleri

Efsane yönetmen James Cameron, yeni bir Terminatör serisinin geleceğine dair önemli açıklamalarda bulundu.

News.com’a açıklama yapan Cameron, karşılıklı sohbet esnasında kendisine sorulan ‘Terminatör serisi ilerleyecek mi yoksa yenilenebilir mi?’ sorusunu karşılıksız bırakmayarak şunları söyledi:

Modern teknolojinin bilim kurguya olan katkısı kesinlikle yadsınamaz. Terminatör serisi, bugünün dünyasında da önemli bir yere sahip. Serinin haklarını elinde bulunduran David Ellison ile görüşmelere devam ediyoruz, ancak bu görüşme sonlandıktan sonra daha net açıklamalar yapabilirim. Fakat şimdilik en net şunu söyleyebilirim: Evet, yeni bir üç filmlik seri oluşturmayı hedefliyoruz.

Bu haber inanın günü haberi olmaya aday. Arnold Schwarzenegger, serinin hayranları için bu yılın başında bazı önemli açıklamalarda bulunmuş ve projenin ilerlemeye devam edeceğini söyleyerek: Hikaye hakkında pek bir bilgim yok, fakat Cameron’ın serinin nasıl devam edeceği konusunda çok iyi fikirleri var. Sözlerini söylemişti.

Ayrıca ünlü yönetmen Cameron’ın söylediği gibi modern teknoloji, oluşturulacak yeni bir seriyle çıtayı çok yukarılara taşıyabilir. Seri hakkında gelecek en son haberleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR