Kapat

Xiaomi Türkiye Mağazaları Açılıyor

Anasayfa
Mobil Xiaomi Türkiye Mağazaları Açılıyor

Xiaomi Türkiye yakın zaman sonra Türkiye’de tüm herkese hitap edecek olan yeni akıllı telefon modellerini satışa sunacak. Dolar kuru ve cihaz fiyatlarının yüksekliği dolayısı ile eski ucuzluğundan eser kalmayan Çinli markanın aldığı bu karar sonucunda Türk kullanıcılar markanın cihazlarına daha kolay  bir şekilde erişebilecekler. Marka teknoloji dünyasının öncüsü olma yolunda ilerlerken, tam anlamı ile Türkiye’de satışlarının ne yönde olacağı ve fiyatların ithalatçı fiyatlarına oranla daha uygun olup olmayacağı merak ediliyor.

Çinli teknoloji üreticisinin bu aldığı kararın arkasında Türk kullanıcıların fazlası ile Xiaomi cep telefonları ve diğer ürün gruplarına ilgi göstermesinden geçerken, şimdilik sadece İstanbul’da açılacak olan 2 mağazadan satış yapacak olan teknoloji devi bir nevi Apple’a rakip olma yolunda ilerliyor.

Vadi İstanbul ve Forum İstanbul

Xiaomi İstanbul mağazalarının adresleri de belli olmuş durumda. Birinci mağara Vadi İstanbul, ikinci mağaza ise Forum İstanbul’da açılacak. 2 mağazada aktif olarak satış yapılacak iken online olarak satışlarında başlaması bekleniyor. Markanın son amiral gemisinin ise rekor yüksek bir fiyatla kendisine zor alıcı bulacağı tahmin edilmekte.

ABD'nin Georgia eyaletinde dünyaya geldim. 25 yaşındayım ve gezmeyi fazlası ile seviyorum. Teknoloji ile aram Nokia 3310 modeli ile başlarken, hala daha klasik telefonlara yoğun ilgi duymaktayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR