fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Xiaomi Mi Smart RearView Tanıtıldı

Anasayfa
Teknoloji Xiaomi Mi Smart RearView Tanıtıldı

Xiaomi Mi Smart RearView model akıllı dikiz aynasını tanıtan Çinli dev, şimdilerde yeni akıllı dikiz aynasının üretim aşamasına geçmiş durumda. Araçların en büyük sorunlarından birisi olan dikiz aynaları, zaman zaman maalesef bir takım sorunları beraberinde getiriyor. Ses açma, video kaydı, arka ve ön tarafta olan biteni görüp kayıt altına alabilme gibi özelliklere sahip olan akıllı dikiz aynasının özellikleri bununla da sınırlı kalmıyor.

Küresel olarak 9 lens ile birlikte satışa sunulan dikiz aynasının dokunmatik ekranı bulunuyor. 3 Nisan tarihinde 999 Yuan, dolar ile 158 dolar fiyat ile satışa sunulacak Xiaomi Mi Smart RearView modelinin Türkiye’de de benzer şekilde kullanılabilecek olduğu belirtildi.

Herkes Kullanabilir

Dikiz aynasını sürücüler tarafından taktırılması veya kendinizce takılması sonrasında rahat bir şekilde kullanabilir ve sıradan basit dikiz aynalarına oranla araçlarınızda daha iyi görüş alanı sağlayabilirsiniz. Benzer şekilde gelecek dönemde otomobil üreticileri Xiaomi ile anlaşarak hazır 0 araçlara akıllı dikiz aynasını monte edebilir ve dünyanın geleceğine yön verebilir. Çinli dev Xiaomi’nin bu alanda yapacak olduğu üretimlerin daha fazla artması bekleniyor.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR