Kapat

Xiaomi Mi Mix 3 Görseli Sızdırıldı

Anasayfa
Mobil Xiaomi Mi Mix 3 Görseli Sızdırıldı

Xiaomi yeni modellerini tanıtmayı sürdürmekte kararlı. Çinli akıllı telefon ve teknoloji ürünleri üreticisi yakın zamanda tanıtması beklenen Xiaomi Mi Mix 3 modeline dair görsellerin basında paylaşılmasının ardından ”ne zaman çıkacak?” sorularına maruz kaldı. Akıllı telefon üretimi ve satışı konusunda öncü Çinli şirketlerden bir tanesi olan Xiaomi, yeni akıllı telefonunda seramik beyaz renginde bir cihaz tanıtacak ve farklı renk seçeneklerini kullanıcılarına sunacak.

Yeni modele dair henüz basında pek detaylı bilgi bulunmasa da Çinli sızıntı kaynakları cihazın 6 GB RAM ve 6 inç boyutu civarlarında full çerçevesiz ekrana sahip olacak olduğunu iddia ediyor. Cihazın ekran kısmının özellikle en dikkat çeken bölgesi olması konusunda Xiaomi tasarımcılarının çalışmaları bitirdikleri ve cihazın seri üretime geçtiği iddia ediliyor.

Bu Sene Tanıtılacak

Bu sene içerisinde tanıtılması beklenen Xiaomi Mi Mix 3 modeline dair yeni detaylar gelecek haftalarda daha fazla ortaya çıkmaya başlayacaktır. Tam anlamı ile cihazın teknik özelliklerinin ise birkaç hafta sonrasında basında sızdırılmaya başlaması ile birlikte fiyatının da öğrenilebilecek olduğu düşünülmekte.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

“Xiaomi Mi Mix 3 Görseli Sızdırıldı” üzerine 1 yorum

  1. Serdar says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR