Kapat

Xiaomi Mi Mix 2s Yeni Tasarımı İle Geliyor

Anasayfa
Mobil Xiaomi Mi Mix 2s Yeni Tasarımı İle Geliyor

Xiaomi Mi Mix 2 modelinin abisi olması beklenen Xiaomi Mi Mix 2s modelinin bu ayın 27. günü tanıtılacak olduğu iddia edilmişti. Şirket tarafından bu iddialar doğrulanmamış ancak şirket tarafından yayınlanacak olduğu iddia edilen afişler Weibo platformu üzerinden sızdırılmıştı. Konu hakkında pek fazla açıklama ve sızıntı bilgisi vermeyen Xiaomi hakkında yeni iddialar ortaya atıldı.

İddialara göre şirket dünyanın en büyük devi konumunda bulunan ABD’li Apple’a karşı yeni modelinde altta kalmamak için çok küçük ve değişik bir çentiğe yer verecek. Ekran görüntüsünün olabildiğince daha iyi görünmesini sağlayacak bu çentik ile birlikte kullanıcıların cihazlarında daha fazla memnun kalacak oldukları tahmin ediliyor.

İddialar Doğru Olmayabilir

Xiaomi Mi Mix 2s modeli ile ilgili olarak ortaya atılan iddiaların doğru olmayabilecek olduğu da hesaba katılması gerek. Zira daha önce birçok cihaz hakkında iddialar ortaya atılmıştı ancak birçoğu doğru çıkmadığı gibi şirketler tarafından ortaya atılan bu iddialar ile ilgili de açıklama yapılmamıştı. Apple’a karşı Samsung çentikli ekranlı cihazlar üretmezken Xiaomi‘nin çentikli ekrana sahip model üretme isteğinin nereden geldiği ise merak konusu olmuş durumda.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR