fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Xiaomi Mi Mix 2S Türkiye’de Satışa Sunulacak Mı?

Anasayfa
Mobil Xiaomi Mi Mix 2S Türkiye’de Satışa Sunulacak Mı?

Xiaomi Mi Mix 2S modeli bugün tanıtımı yapıldı. Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak olduğu veya satışa sunulup sunulmayacak olduğu ile ilgili de onlarca kullanıcı tarafından soru sorulmaya başlandı. Türk kullanıcılar kamerası ve tasarımı ile dikkat çeken ve arka tasarımı ile birebir olarak Apple’ın son tanıttığı dünyanın en akıllı telefonu konumunda olan iPhone X modeline birebir benzeyen ancak biraz daha farklı tasarımda olan bir cihazı tanıtmış durumdalar.

Kullanıcıların cihaza oldukça fazla ilgi göstermesinin arkasında yatan bir diğer sebep ise elbette bu tasarım konusu olmuş durumda. Kullanıcılar Xiaomi Mi Mix 2S modelinin iPhone X modeline benzemesinin fiyatının yüksekliğinden dolayı iPhone X modelini alamazken Xiaomi Mi Mix 2S modelini alabileceklerinden dolayı cihaza bu kadar ilgi duyduklarını belirtiyor.

Xiaomi Mi Mix 2S Özellikleri Neler?

18:9 (2160 x 1080) ekran formatında, 5.99 inçlik, Full HD+ çözünürlüğünde ekran, 8GB RAM ve 256GB dahili hafıza, 6GB RAM, f/1.8 diyafram açıklığında 13 megapiksel ve f/2.4 diyafram açıklığında 12 megapiksel arka kamera, 5 MP ön kamera özelliklerine sahip olan cihazın yazılımsal olarak Android 8.1 işletim sistemi ile birlikte satışa sunulacak olduğu açıklandı.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR