fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Xiaomi Mi Mix 2S Tanıtım Tarihi Açıklandı

Anasayfa
Mobil Xiaomi Mi Mix 2S Tanıtım Tarihi Açıklandı

Xiaomi Mi Mix 2 modeline kullanıcılardan gelen yoğun ilgi sonrasında şirketin yeni bir üst model daha tanıtacağı açıklanmıştı. Yapılan açıklamada yeni model ile ilgili olarak ortaya atılan iddialara göre gelecek 1 ay içerisinde tanıtılmasının şirketin gündemde olduğu iddiaları ise sık sık gündemde yer alıyordu.

Biraz önce açıklama yapan Xiaomi ise yeni Mi Mix 2S modelinin tanıtım tarihini açıkladı. Tanıtım tarihi ile ilgili olarak yapılan açıklamada 27 Mart tarihinde cihazın adeta tanıtılacak olduğunu belirtmiş oldu. Weibo tarafından Xiaomi adına sızdırılan cihazın tanıtım afişinde cihaz detaylarına yer verilmezken, gelecek 3 hafta sonrasında cihazın tüm detayları ile şirketçe özelliklerinin ve tasarımsal detaylarının açıklanmış olacağı ortaya çıktı.

Akıllı Telefon Devi!

Xiaomi Mi Mix 2S modeli ile birlikte cihaz modelleri arasına yeni modelleri ekleyecek olan Xiaomi, satış oranlarını yeni model ile daha fazla arttıracak. Türkiye’de aktif olarak orta çapta kullanıcıya sahip olan şirketin, diğer ev ürünleri ile birlikte satış oranları çok iyi teknoloji şirketi olarak değerlendiriliyor. Akıllı telefon devi olan Xiaomi, tablet alanında ise etkisini göstermeyen şirketlerin arasında yerini almakta.

29 yaşındayım ve 6 yıldan beridir teknoloji editörlüğü yapıyorum. Ankara Üniversitesi mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR