Kapat

Xiaomi Mi A2 Ortaya Çıktı

Anasayfa
Mobil Xiaomi Mi A2 Ortaya Çıktı

Xiaomi yeni dönemde akıllı cep telefonu üretimine devam ediyor. Türkiye’de Mi Mix 2 modeli ile satış rekorları kıran ancak resmi olarak Türkiye’de satış yapmayan Çinli teknoloji devi, şimdi ise yeni dönemde orta ve üst seviye arasında olacak olan Xiaomi Mi A2 model cihazını tanıtacak.

Akıllı telefon dünyasında birçok şirkete oranla daha fazla kar elde eden ve HTC, LG, Sony gibi dünya devi şirketlere oranla daha fazla tercih edilmeye başlanan markanın, bu başarısının arkasında cihazlarına gösterdiği özen ve ilgi yatıyor. Kullanıcılar, Xiaomi markasına ait cihazların kendilerini memnun ettiğini ve fiyat olarak çok iyi durumda olduklarını belirterek, özelliklerin ve cihaza verilen destek ile tasarımın kendilerini cihaza çektiklerini belirtiyorlar.

Global Olarak Satışa Sunulacak

Xiaomi Mi A2 modelinin tüm dünyada satışa sunulacak olduğu iddia ediliyor. Tabii son dönemde Xiaomi markasının satış yaptığı birçok ülke olmasına rağmen bu ülkeler arasında Türkiye bulunmuyor. Bundan dolayı şirketin yeni cihazlarını Türkiye’de satışa sunması beklenmezken, akıllı telefon devinin yeni cihazının teknik ve yazılımsal özelliklerinin orta düzey, fiyatının ise 1500-2000 TL aralığında olacağı tahmin ediliyor.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR