Kapat

Xiaomi Mi 8 Youth Edition ortaya çıktı

Anasayfa
Mobil Xiaomi Mi 8 Youth Edition ortaya çıktı

Xiaomi yeni cihazlar üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Akıllı telefon piyasasında daha fazla pay sahibi olmak istemesi ve daha fazla satış yapmak için farklı model üretimlerini hızlandırması ile tanınan şirket, yeni cihazlarının üretimine hız vermeye başlaması ve dünyanın sayılı ülkelerinde olan satışlarını daha fazla arttırmak istemesi ile tanınıyor.

Xiaomi Mi 8 Youth Edition modeli ile birlikte yüksek güçlü cihazlar isteyen kullanıcıların taleplerine yanıt vermek isteyen teknoloji devinin bu yönde atacak olduğu adımlar nedir bilinmese de 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı ile satışa sunulacak olduğu tahmin edilen ve Xiaomi Mi 8 Youth Edition olarak isimlendirilecek yeni modelin markanın takipçilerini memnun edeceğe benziyor.

Gelecek haftalarda tanıtılabilir

Gelecek birkaç hafta içerisinde tanıtılabilecek olan cihaz hakkında iddialar olsa da bu iddialar teknoloji üreticisi Xiaomi’den doğrulanamadığı için doğru olup olmadığı veya olup olmayacak olduğu konusunda bilgi bulunmuyor. Xiaomi Mi 8 Youth Edition modelinin adının 8X olarak adlandırılmasının da beklenti dahilinde olduğu iddia ediliyor.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR