Xiaomi Mi 7 Parmak İzi Tarayıcısı Ekranda Olabilir - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Xiaomi Mi 7 Parmak İzi Tarayıcısı Ekranda Olabilir

Anasayfa
Mobil Xiaomi Mi 7 Parmak İzi Tarayıcısı Ekranda Olabilir

Xiaomi Mi 6 modelinin bir üst jenerasyonu olması beklenen Xiaomi Mi 7 modeli ile ilgili olarak yeni iddialar ortaya atılmaya başlandı. İddialara göre akıllı telefon üretimi konusunda hacmini çok daha fazla ilerletmek isteyen Çinli teknoloji devi Xiaomi, yeni modeli olması beklenen Xiaomi Mi 7 modeli ile birlikte ekrandan parmak izi okuma teknolojisini dünyaya sunacak.

Henüz daha Samsung tarafından dahi tam olarak başarılı entegre edilememesi ve ekran sorunlarına sebep olmasından dolayı Samsung Galaxy S9 modelinde sunulamayan ekrandan parmak izi okuma özelliğinin, ilk olarak Xiaomi Mi 7 modelinde sunulabilecek olduğu iddiası ortalığı karıştırmaya yetmiş durumda.

Xiaomi Üretimi Cihazlar Beğeniliyor

Xiaomi markası adı altında üretilen neredeyse tüm akıllı telefonlar fazlası ile beğeniliyor. Bunun nedeni cihazların yeni teknoloji olarak üretiliyor olması ve kullanıcılara uygun fiyatlar ile sunulması markanın daha fazla dikkat çekmesini sağlıyor. Tabii gelecek süreçte markanın gücünü koruyup koruyamayacak olduğu ile ilgili olarak Xiaomi Mi 7 modelinden sonra nasıl bir marka algısına sahip olacağını şimdiden bilmek çok zor.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR