Xiaomi Bu Gidişle Dünya Markası Olacak! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Xiaomi Bu Gidişle Dünya Markası Olacak!

Anasayfa
Mobil Xiaomi Bu Gidişle Dünya Markası Olacak!
xiaomi-mi-store

Son yıllarda adını sıklıkla duyduğumuz Xiaomi, Global pazara yönelik yaptığı çalışmalar ile dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Özellikle rakipleri karşısında benzer donanım özellikleri üzerine dikkatleri çeken Xiaomi git gide hızlanan güzel bir ivme yakalamaya başladı.  Çin merkezli Akıllı telefon üreticisinin cihazlarını genel olarak bir çok ülkede ithalatçılar vasıtası ile internet yoluyla sattığını daha önce belirtmiştik.

Bu yol ile oldukça tatminkar satış adetlerine ulaşan Xiaomi şimdi de gözünü Global pazara dikerek Çalışmalarını bu yönde yapıyor diyebiliriz.  Bu durum ürünlerinin en fazla satış adedine ulaştığı ülke olan Hindistan da ilk Resmi Satış noktasını belirlemesine bağlayabiliriz.

xiaomi-dünya-markası-oluyor

Hindistan’da  ilk Resmi satış noktasını  20 Mayısta açacak olan Xiaomi Satış mağzasına iki yıl içinde 100 adete çıkarmayı hedefliyor. Xiaomi Satış mağzasına Mi Store adını verecek.

Avrupa Kapısını aralamadan önce ilk olarak Hindistan’ın belirlenmesi çok stratejik bir hareket olarak değerlendirilen karar şayet başarılı olur ise bir iki yıl içinde Xiaomi’nin adını rakiplerinin karşısında üst sıralarda görmemiz çok olası gözüküyor. Bakalım insanlar Mi Store’u nasıl karşılayacak.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR