Kapat

Xbox One S İndirimde!

Anasayfa
Oyun Xbox One S İndirimde!
xbox-one-s

Dünyanın en büyük firmalarından biri olan Microsoft, dünkü yaptığı açıklamanın ardından Xbox One S, bugün indirime girdi.

Microsoft, Project Scorpio’yu piyasaya sürmeden önce Xbox One S’de indirim yaparak, Xbox One S’in satışlarının tavan yapmasını düşünüyor. Sıcak havaların gelmesiyle insanların oyunlara saracağını düşünürsek, aslında gayet güzel bir adım attılar.

Xbox resmi Twitter hesabının attığı tweete bakılacak olursa, Battlefield 1, Forza Horizon 3 gibi oyunlarda 500GB ve 1TB hard disk alanlarıyla satılabilecek Xbox One S modellerinde, 500GB için 249 dolar, 1TB için ise 299 dolar fiyat arz edildi. Tahminen bu indirimlerde 1 hafta boyunca süre gelecek.

İndirimdeki fiyatlar, yarınki Microsoft’un E3 basın konferansında da doğrulanmış bir şekilde devam edecektir. Ertesi gün ise Sony E3 kullanıcıların karşısına geçecek. Aradaki gün farkı 1 olunca insan acaba Sony’de böyle bir indirime gider mi düşünmüyor değil. Bakalım Sony markası da Microsoft gibi bir strateji uygulayacak mı?

Herkesin baya bir süredir beklediği Project Scorpio da muhtemelen yarın tanıtılacak. Tanıtımdan sonra nihai bir adı ve fiyatı olacağını bekliyoruz. Fiyatı belli olduktan sonrasında ise Playstation Pro’yla ne denli bir rekabet içerisine gireceğini hep birlikte göreceğiz. Önceki sızıntılardan da yola çıkacak olursak Project Scorpio’nun özelliklerinin epey iyi olacağını ve en iyi oyun performansına sahip olacağını duymuştuk.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR