Kapat

WordPress Kullanışlı 3 İletişim Formu Eklentisi

Anasayfa
Wordpress WordPress Kullanışlı 3 İletişim Formu Eklentisi
wordpress iletişim formu eklentileri

Web sitesi olan herkesin sitesine iletişim formu eklemesi lazim. Lakin 1000 ve üzeri iletişim formu eklentisinden hangisini kullanacağınıza karar veremessiniz. Bende size kullanışlı 3 İletişim Formu Eklentisini anlatacağım.

1) Contact Form 7

iletisim-formu-contact-form-7

Contact Form 7 resmi olarak wordpress’in en çok indirilen ve kullanılan eklentilerinden biri. Tamamıyla ücretsiz olan bu wordpress iletişim formu eklentisi kalite ve kullanışlılık açısından bir çok ücretli form eklentisinden kesinlikle üst seviyelerde.

CONTACT-FORM7

En güzel özelliklelerinden bir tanesi çeviriyle uğraşmamanız yani Türkçe dil desteğinin olması. Really Simple CAPTCHA, Flamingo ve Bogo eklentileriyle entegre olarak çalışabilmektedir.

2) Ajax Contact Form Eklentisi

ajax-iletisim-formu-eklentisi

Ücretli, basit aynı zamanda işlevsel ve kurulumda beni uğraştırmasın diyorsanız kesinlikle ajax wordpress iletişim formu eklentisini şiddetle tavsiye ederim. Ücretli olmasına rağmen oldukça ucuz bir eklenti aslında ( $5 ).

ajax-iletisim-formu-eklentisi1

Sitenizdeki her HTML ve PHP sayfasına kolaylıkla entegre edilebilinir. Anti spam özelliği mevcut. İletişim formu doldurulduktan sonra teşekkür mesajı ve e-mail bildirimleri mevcut.

3) Ninja Forms Eklentisi

ninja-forms-eklentisi

Eklenti aslında sadece bir wordpress iletişim formu değil. Eklentinin isminden de anlaşıldığı gibi bir “form” eklentisi fakat eklentinin tamamına sahip olmak biraz pahalı. Fakat,  şu an eklentinin wordpress iletişim formu özelliği tamamen ücretsiz ve kullanıma açık.

ninja-forms-eklentisi1

Form oluşturmanız için farklı özelliklers unuyor. ( Çoktan seçmeli seçenekler, anti spam, tik kutusu, Aşağıya Açılır Menü vs. ). WordPress iletişim formu özelliğide oldukça kullanışlı ve kullanıcı dostu.

“WordPress Kullanışlı 3 İletişim Formu Eklentisi” üzerine 8 yorum

  1. Ali says:
  2. Gökmen says:
  3. Melih ÖZKARA says:
  4. Zafer says:
  5. GalipM says:
  6. Furkan O. says:
  7. Ege Beşiroğlu says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SPONSOR
SPONSOR