fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

WordPress En İyi 5 Canlı Destek Eklentisi

Anasayfa
Wordpress WordPress En İyi 5 Canlı Destek Eklentisi
en-iyi-wordpress-canlı-destek-eklentileri

WordPress altyapısı kullanan sitelerin özellikle bulundurması gereken bir özellik canlı destek. Hele hele müşteri memnuniyeti açısından e-ticaret sektöründe bulunanlar kesinlikle kullanmalı.

Çevrimiçi satın alımlarda müşterilerin %75’ü müşteri desteğine ihtiyaç duyuyor. Gerekli desteği göremeyen kullanıcıların %35’i ise alım işlemini gerçekleştirmeden siteyi terkediyorlar.

Bu araştırma sonuçlarına baktığımızda, WordPress canlı destek eklentilerinin ne kadar faydalı olduğunu bir kez daha anlıyoruz. Peki en iyi 5 Canlı Destek Eklentisi nedir? Buyurun göz atalım;

ZenDesk

zendesk-wordpress-canli-destek-eklentisi

Zendesk, WordPress canlı destek listemizdeki ücretsiz eklentilerden. ZenDesk ile tek pencereden birden fazla konuşmayı yönetebiliyorsunuz.

Eklenti ile mobil cihazlar üzerinden sizinle iletişime geçen müşterilerinizle de rahat bir iletişim gerçekleştirebiliyor, yine onlara kendi mobil cihazlarınız üzerinden kolaylıkla cevap verebiliyorsunuz.

Otomatik cevap özelliğine de sahip eklenti ayrıca ziyaretçilerinizin davranışlarını izleyebilmeniz için HTML5 destekli analiz paneline sahip bir kontrol paneli de oldukça kullanışlı.

WP Live Chat

wp-live-chat-wordpress-canli-destek-eklentisi

WP Live Chat, emoji desteği ve full screen özellikleri ile öne çıkan bir WordPress canlı chat eklentisi. Kullanıcılarınızı etkileyecek modern ve şık bir tasarım sunuyor.

Sohbet penceresini otomatik açılan pencere, bileşen alanında widget ya da kısa kodları ile sitenizin istediğiniz bölümünde konumlandırabiliyorsunuz. Kısa kodlar ile eklenebilmesinin işe yarar bir özellik olduğunu söyleyebiliriz; böylece sohbet penceresini sitenizde gerçekten desteğe ihtiyaç duyulan bölümlerinde gösterilebilmesi, ziyaretçi memnuyeti açısından artı bir değer olacaktır.

Sohbet penceresi özgürce özelleştirilebiliniyor. Emoji ve avatar desteği ile de müşterilerinize daha samimi bir ortam sunabiliyorsunuz. Ziyaretçinize isterse sohbet penceresini ekranın tamamına yayılacak bir şekilde genişletip, daha rahat bir iletişim ortamı sunabilmeniz de oldukça hoş bir özellik.

ClickDesk

clickdesk-wordpress-canli-destek-eklentisi

ClickDesk, WordPress canlı destek listemizdeki ücretsiz eklentilerden. ClickDesk ile müşterilerinizle canlı destek yazışmalarının yanı sıra sesli ve görüntülü olarak da iletişim kurabiliyorsunuz.

Eklenti ücretsiz bir servisten beklenmeyecek kadar işlevsel ve çeşitli özelliklerle geliyor. Sohbet penceresi üzerinden ziyaretçilerinizle yazılı, sesli ya da görüntülü iletişim kurabiliyorsunuz. Tüm mobil cihazlarla tam uyumlu olarak çalışan eklentinin bir de anında tercüme özelliği de bulunuyor.

Pure Chat

pure-chat-wordpress-canli-destek-eklentisi

Gerçek zamanlı olarak sitenizde kimlerin olduğunu görüp sohbet başlatabileceğiniz kullanışlı bir WordPress online destek eklentisi.

Offline durumunda bir iletişim formuna dönüşen sohbet penceresi ile 7/24 müşterilerinizle iletişim halinde olabilmeniz mümkün. Ziyaretçilerinizin siteniz üzerindeki hareketlerini gerçek zamanlı olarak takip edebilmenize olanak veren özelliği ile de potansiyel müşterilerinizi tespit etmek oldukça kolaylaşıyor.

iOS ve Android uygulamaları da bulunan eklentinin tüm bu özellikleri dışında görünüm olarak oldukça şık ve etkileyici olduğunu da söylebiliriz. Böylece WordPress canlı destek eklentisi konusunda oldukça işe yarar bir eklenti olarak gönül rahatlığıyla kullanılabilir bir WordPress chat eklentisi olarak tavsiyemizi hakediyor.

Simple Simon

simple-simon-wordpress-canli-sohbet-eklentisi

Eklentinin öne çıkan özelliği, sohbet penceresini sitenizde istediğiniz alana konumlandırabilmeniz.

Diğer wordPress caht eklentileri, sohbet pencerelerini genelde ekranın sağ alt köşesinde görünecek şekilde konumlandırırlar. Fakat Simple Simon WordPress canlı sohbet eklentisi ile iletişim penceresini sağ-sol, alt-üst hatta ekranın ortasına bile yerleştirmeniz mümkün.

Sesli bildirimler, aynı sohbete birden fazla kullanıcı dahil edebilme, offline durumunda sohbet penceresinin iletişim formuna dönüşmesi gibi işe yarar özelliklere sahip Simple Simon, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitede bir WordPress canlı destek eklentisi.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

3 0 0 0 0 0

“WordPress En İyi 5 Canlı Destek Eklentisi” üzerine 2 yorum

  1. Melih ÖZKARA says:
  2. Furkan O. says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR