fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Windows 10 Saat Ayarı Nasıl Yapılır?

Anasayfa
Donanım Windows 10 Saat Ayarı Nasıl Yapılır?

Bilgisayarınızın saat ve tarih ayarlarını manuel olarak değiştirmek isteyenler için oldukça basit ve kısa bir şekilde sizlere aktarmaya çalıştık umarım işini görmüştür.

Windows 10 saat ayarı oldukça basit. İlk olarak sağ altta, ses simgesinin yanındaki saate tıklayıp, Tarih ve Saat Ayarları butonuna basmanız gerekiyor.

Daha sonra açılan pencerede, önce Saati Otomatik Ayarla‘yı kapatıp, sonra Tarih ve Saati Değiştir butonuna tıklayıp, saati değiştirebilirsiniz.

windows 10 saat ayarı yapma, nasıl yapılır?

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR