fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Windows 10 Çok Yavaş Açılıyor

Anasayfa
Donanım Windows 10 Çok Yavaş Açılıyor

Windows 10 Çok Yavaş Açılıyor

Oldukça çok sayıda kullanıcı Windows 10’un hem yeni hem de bedava bir sürüm olmasının cazibesine kapılarak var olan sistemlerini yükseltme işlemini gerçekleştirdi. Bu durumda, masaüstü ya da dizüstü bilgisayarların normalde olduğundan çok daha yavaş açılıp çalışması sorunu ortaya çıktı. Bu sorunu yaşayan çok sayıda kullanıcının çeşitli dijital platformlarda sorunlarına çözüm aradıklarını görmek mümkün.

Yeni Sistem Neden Yavaş?

Windows 10’u yükseltme yapmaksızın kullanan kişiler yeni sürümden memnun görünüyor. Kullandıkları Windows sürümünü yeni ve güncel olan sürümle değiştirmek amacıyla yükseltme yapan kişiler ise, Windows 10 çok yavaş açılıyor şeklinde yaşadıkları sorunları anlatıyorlar. Yükseltme sonrasında bilgisayarın yavaş açılması ve çalışması oldukça normal. Yavaş çalışma Windows’un yeni sürümünde olan bir hatadan kaynaklanmıyor. Yükseltme sırasında bilgisayarın sistemine zarar verilmesinden kaynaklanıyor.

Hızklandırılabilir

Yeni sürümün bilgisayarları yavaşlatması üzerine sürümler bilgisayarlardan temizlendi. Eğer siz de aynı sorunu yaşıyorsanız, hızlı değişen dünyaya ayak uydurabilmek için Windows 10u tüm eklentileriyle birlikte bilgisayarınızdan temizleyin. Bu yöntem dışında, Windows 10 üzerinden bilgisayarınıza format atmak da işe yarayacaktır.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR