fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Windows 10 Ağ Unutma

Anasayfa
Donanım Windows 10 Ağ Unutma

Windows 10 Ağ Unutma

Windows 10 hayatımıza birçok yenilik ve kolaylık getirmesiyle beraber bazı zorluklarda çıkarmakta karşımıza. Bunlardan bir tanesi de bağlandığınız Wifi ağından çıkma şifreyi unutmak. Windows 10 için bir handikap denilebilecek kadar saklanmış ağ unutma işlemi.

Windows 10 Ağ Unutma işlemi için yapmamız gereken adımları en basit şekilde şöyle sıralayabiliriz. Bilgisayarımızın sağ alt köşesinde bir Wifi işareti var burayı tıklıyorsunuz. Karşınıza çıkan ağ bağlantısı ayarları butonuna tıklayın. Önünüze çıkan bölümde Wifi ağını yönet yazısı çıkacak bu kısma girmemiz gerekiyor. Bu kısımda en alt bölümde bilinen ağları yönet yazısı var tıkladığınızda kayıtlı Wifi ağlarınızı göreceksiniz. İçlerinden unutmak istediğiniz ağı seçin sağ altta unut butonu çıkacak.

Buna bir kez basarak Wifi unut işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Windows 10’da Wifi unutma çok karışık gibi görünse de bir iki adımla yapılabilmekte. Unuttuğumuz Wifi ağına tekrar girmek istediğimizde tekrar ekranın altındaki Wifi işaretine tıklayıp unuttuğumuz Wifi ağına gereken şifreyi girerek bağlantıyı tekrar sağlamış oluruz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR