Kapat

WhatsApp’ta İstenmeden Gönderdiğimiz Mesajlar Artık Silinebilecek!

Anasayfa
Teknoloji WhatsApp’ta İstenmeden Gönderdiğimiz Mesajlar Artık Silinebilecek!
whatsapp-hesap-bilgilerimi-paylas

Kullanıcılarını oldukça fazla sevindirecek bir yeniliği daha getirmek üzere olan WhatsApp, yanlışlıkla gönderilen mesajların düzenlenerek tekrar gönderilmesine olanak sağlayacak.

2016, WhatsApp için oldukça yoğun geçti. Kullanıcıların en çok beklediği özelliklerden olan görüntülü konuşma, uygulamaya dahil olmuştu. Neredeyse her gün ufak tefek güncellemelerin gönderildiğine şahit olduğumuz WhatsApp, yakında yeni bir özelliği daha uygulamaya ekleyecek.

WhatsApp_Logox-min

ŞUANLIK SADECE iOS’TA

Şuanlık iOS kullanıcılarının faydalanacağı bu yenilik ile uygulama üzerinden istenmeden ya da yanlış kişiye atılan mesajlar iptal edilebilecek hatta düzenlenip tekrar gönderilebilecek. Kullanımı oldukça basit: Gönderdiğiniz mesajın üzerine basılı tutun ve “iptal et” deyin.Veya düzenle deyin.

KISA SÜREDE HİZMETE GİRECEK

2.17.1.869 numaralı beta sürümünde ortaya çıkan ve yakın zamanda hizmete girecek olan bu özellik yalnızca yazıları değil, gönderilen videoları da kapsıyor. WhatsApp, söz konusu özelliğin gizli olması sebebiyle ve de henüz test aşamasında olduğu için de bir açıklama yapmıyor. Bu yüzden gerekli duyuru, muhtemelen beta safhasından çıktıktan sonra yapılacak.

Önce iOS kullanıcılarının hizmetine sunulan bu özellik yakın zaman sonra Android sürümlerine de dahil olacak.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

“WhatsApp’ta İstenmeden Gönderdiğimiz Mesajlar Artık Silinebilecek!” üzerine 9 yorum

  1. Otilia says:
  2. Margie says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR