WhatsApp Yeni iOS Güncellemesini Aldı - DC-Tekno tablanca.com - tablanca Kaynaklar ve Bilgiler.
Kapat

WhatsApp Yeni iOS Güncellemesini Aldı

Anasayfa
Yazılım WhatsApp Yeni iOS Güncellemesini Aldı

WhatsApp yeni dönemde bir takım ek özellikler sunan ve numara taşıma konusunda büyük kolaylıklar sunan yeni sürüm güncellemesi ile birlikte bugün Apple cihazlar için güncellendi. Gelen güncelleme ile birlikte kullanıcılar bugünden itibaren numara taşıma yapmaları durumunda direkt olarak numara taşıdıklarını WhatsApp kişi listesinde kayıtlı kişilere iletebilecek ve bu kişiler yeni numara hakkında daha kolay bilgilendirilerek bilgi sahibi olabilecekler.

Bu güncelleme ayrıca sadece bu özelliği getirmeyecek. Daha birçok özellik bugün uygulamaya eklenirken, etiket çevirileri de bugünden itibaren kullanıcılara sunulmuş olacak. Kullanıcılar bir yandan da uygulama içerisine girmek zorunda kalmadan direkt olarak Widget sistemi üzerinden uygulamada arkadaşlarınca paylaşılan durum mesajlarını görebilecekler.

Yeni Dönemde Yeni Özellikler

Yeni dönemde daha fazla özellik sunmaya başlayan WhatsApp’ın uygulamaya getirdiği bir diğer özellik ise bundan sonra kullanıcıların gelen sesli mesajları ekranlarını açmadan direkt olarak telefonlarının kilit ekranından dinlemelerinin sağlanması yönünde olacak. Uygulamaya eklenen bu özellikler App Store mağazasından WhatsApp uygulamasını güncellemeniz sonrasında uygulamaya otomatik olarak güncelleme sonrası eklenecek.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR