WhatsApp Yeni Güncellemesi Yayınlandı - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

WhatsApp Yeni Güncellemesi Yayınlandı

Anasayfa
Yazılım WhatsApp Yeni Güncellemesi Yayınlandı

WhatsApp yeni güncellemesi yayınlandı. Türkiye ve dünyada en fazla kullanılan uygulamalar arasında ilk sırada yerini alan uygulama gelen yeni güncelleme ile birlikte istenen bazı özellikleri kullanıcılarına sunacak. Grup sohbetleri sırasında ve grup hakkında kısmı olmamasından dolayı bundan sonra sorunlar yaşanmayacak ve beklenen grup hakkında kısmı tüm üyeler tarafından giriş yapmadan önce ve yaptıktan sonra görüntülenebilecek.

Bununla birlikte tüm kullanıcılar yaşanan mavi tik sorunlarından yeni güncelleme ile birlikte kurtulmuş olacaklar. Kullanıcıların cihazlarına gelen bu güncellemeyi yüklemesi sonucunda mavi tik sorunu tamamen giderilecek. Uygulamada bildirim hatası alan kullanıcıların yeni güncelleme ile bildirim hatalarından da kurtulacak olan kullanıcılar uygulamadan tam verim alacaklar.

WhatsApp Hata Düzeltmeleri ve Özellikleri Sunacak

WhatsApp, tüm bu özelliklere ek olarak hata gidermeleri ve bir takım sorunları uygulamadan kaldıracak. Güncelleme sonucunda en fazla dikkat çeken özelliğin grup sohbeti özelliği olacak. Bu özellik ile birlikte grup yöneticileri istedikleri açıklamayı grup hakkında kısmına ekleyebilecek olduğu gibi, tüm üyeler bunu istedikleri gibi görebilecekler. Kullanıcıların ise grup hakkında kısmına müdahale etmesi gibi bir durumu olmayacak.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR