WhatsApp Yeni Güncellemesi İle Kullanıcıları Sevindirecek - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

WhatsApp Yeni Güncellemesi İle Kullanıcıları Sevindirecek

Anasayfa
Teknoloji WhatsApp Yeni Güncellemesi İle Kullanıcıları Sevindirecek

WhatsApp yeni güncelleme ile birlikte uzun süredir kullanıcıların sorun yaşadığı özelliğe çözüm bulacak. WhatsApp yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılar bundan sonra numara değişikliği yaptıkları vakit diğer rehberlerinde olan WhatsApp kullanıcılarına direkt olarak numaralarının değiştiğini mesaj olarak atabilecekler.

Kullanıcılara bu özelliği sunacak olan WhatsApp, özellikle kullanıcıların bu tür özellik olmamasından dolayı yeni numara değişikliği yaptıklarında rehberlerinde yaşadıkları grup sorunlarını geride bırakmak istiyor. Şirketin bu özelliği sunmasının arkasında yatan bir diğer sebep ise son dönemde kullanıcıların gruplar konusunda WhatsApp‘ı sık sık eleştirmeye başlaması gösteriliyor.

Beta Olarak Sunuluyor

WhatsApp yeni güncellemesi şimdilerde beta olarak kullanıcılara sunulmuş durumda. Bunun nedeni ise öncelikle beta kullanıcılarının test etmesi ve özelliğin sorunlara sebep olup olmadığını görmesi adına. Eğer Google Play Store’d WhatsApp uygulamasının açıklama kısmının altından beta üyesi olmayı tercih ederseniz gelecek dakikalarda cihazınıza beta üyesi olmanız ile birlikte bu özelliği kazandırabilirsiniz. Cihazlara gelecek olan WhatsApp güncellemesini yükledikten sonra bazı hatalar gideriliyor ve güncelleme ile bildirim sorunu yaşayan kullanıcıların bildirim sorunu çözülüyor.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR