WhatsApp Üç Yeni Özellik Güncellemesi Çok Yakında! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

WhatsApp Üç Yeni Özellik Güncellemesi Çok Yakında!

Anasayfa
Mobil WhatsApp Üç Yeni Özellik Güncellemesi Çok Yakında!

Günümüzde en çok kullanılan hayatımıza tamam ile giren WhatsApp Anlık Mesajlaşma servisi, Grup sohbetlerini vakit geçtikçe daha cazip bir hale getiren, gönderilen fotoğrafları daha canlı, kaliteli gösterecek ve emoji arama süresini daha kısa sürecek üç yeni özelliğiyle çok yakında…

WhatsApp Üç Yeni Güncellemesi
Telefonların en popüler uygulaması olan anlık mesajlaşma servisi WhatsApp yepyeni özellikleriyle bizlere daha güzel hizmet vererek bizlerdeki kalıcılığını dahada sağlamlaştırıyor, çok yakında sunacağı yeni güncellemeleri ise gurup sohbetlerinde sesli arama ve daha bir çok harika özelliğini bizlere çok kısa bir sürede sunacak.

Facebook tarafından satın alındıktan sonra akıl almaz güncellemeler ve harika hızlı arka arkaya gelen güncellemeleri herkesi beklemeye alıyor ve yeni güncellemeleri WhatsApp kullanıcıları dört göz ile bekliyor. Grup sohbetlerinde sesli ve görüntülü arama imkanı sunmaya hazırlanırken, ayrıca emoji konusunda da kullanıcıya kolaylık açısından da kendini geliştirmeyi planlıyor.

whatsapp emoji güncellemesi nedir

WhatsApp Emoji Güncellemesi

Bildiğiniz üzere emojiler gerçek hayatın bir parçası gibi oldu. 🙂 Bazen yazılarımız ile anlatamayacağımız durumları veya bir konuda daha güçlü ifade edebilmek için hepimiz bu emojileri kullanma gereği duyuyoruz. Ancak herkesin bildiği üzere emoji gibi ifadelerin sayısı o kadar arttı ki göndermek istediğimiz emojiyi bulana kadar oldukça fazla vakit kaybediyoruz, Bu durumu daha hızlı bir hale getire bilmek için güzel çalışmalar gerçekleşiyor, bu vakit kaybını ola bildiğince en aza indirmek için “:” ifadesi ardından istediğiniz emojinin adını belirterek arama yapabileceksiniz. Buda Kullanıcıları oldukça memnun edecektir ve karşı tarafa oldukça hızlı bir şekilde iletisine cevap verebilecek hıza sahip olacaksınızdır.

 

 

WhatsApp Hikaye modu güncellemesi

WhatsApp Hikaye Dijital Saat Güncellemesi

 

Son olarak bilgisi gelen son güncellememiz ise Facebook ailesinin içinde bulunan İnstagram da hepimizin oldukça fazla kullandığı dijital saat çıkartması, İnstagram da hikaye bölümünde dilersek yerel saatimizin çıkartmasını hikayemize ekleye biliyoruz ve oldukça çok kullanılan bir çıkartma olduğunu da biliniyor. Bu özellik ise WhatsApp’ye Son güncellemeler ile WhatsApp hikaye moduna ekleniyor, bu sayede WhatsApp da herkes artık hikayelerine Bulunduğu bölgenin yerel saatinin çıkartmasını WhatsApp hikayelerinde de kullanabileceksiniz.
Özet olarak Güncellemeleri belirtmek gerekirse ;

* WhatsApp Grup Sohbetlerine sesli ve görüntülü arama geliyor.
* Emoji araması yaparken artık vakit kaybetmeyeceğiz.
* Hikaye moduma dijital saat çıkartması geliyor.

 

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

3 0 0 0 0 1

“WhatsApp Üç Yeni Özellik Güncellemesi Çok Yakında!” üzerine 1 yorum

  1. Burak Kırım says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR