fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

WhatsApp ”mesajı geri al” süresini uzatmaya karar verdi

Anasayfa
Mobil WhatsApp ”mesajı geri al” süresini uzatmaya karar verdi

Aktif olarak dünyanın en fazla kullanılan mesajlaşma uygulamalarının başında yer alan WhatsApp, son dönemde yeni özellikler ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Kullanıcılarına sundukları özellikler dolayısı ile neredeyse her 3 kişiden birisinin kullandığı mesajlaşma platformu, yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılarına daha fazla şans tanıyacak.

Geçmişte yaşanan yanlış ve hatalı mesaj gönderme sonucunda gelen şikayetleri değerlendiren WhatsApp yönetimi, yayınladıkları güncelleme ile gönderilen mesajın 7 dakika içerisinde geri alınabilmesini sağlıyordu. Bu özelliğin süresinin çok kısa olduğunu belirten kullanıcılara WhatsApp yetkilileri müjdeli haberi bugün verdi.

1 Saat 8 Dakika 16 Saniye Olarak Güncelleniyor

Yeni yapılan açıklamaya göre WhatsApp’a gelecek olan güncelleme ile 7 dakikalık süre içerisinde yapılabilen ”mesajı herkesten sil” özelliğinin 1 saat 8 dakika 16 saniye olarak güncellenecek olduğu belirtildi. Bu güncellemenin ne zaman gelecek olduğu merak konusu olurken, yakın zamanda WhatsApp uygulamasının güncellenerek tüm kullanıcılara aynı süre hakkının tanınacağı belirtiliyor.

WhatsApp uygulamasını kullanan Türk kullanıcılar geçmiş dönemde cinsel içerikli mesajları yanlışlıkla gruplarda paylaşmış ve bir dönem bu olaylar ”arkadaşlar bu bir virüs olabilir mi?” şakalarını beraberinde getirmişti.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR