WhatsApp İki Yeni Özellik Tanıtıldı - DC-Tekno
Kapat

WhatsApp İki Yeni Özellik Tanıtıldı

Anasayfa
Teknoloji WhatsApp İki Yeni Özellik Tanıtıldı
WhatsApp İki Yeni Özellik Tanıtıldı

Uygulamanın beta sürümünü kullananlara yeni 2 özellik daha tanıtan WhatsApp, artık sohbet ettiğiniz kişilerle aranızda kaç kez fotoğraf ya da video paylaştığınızı ve bunların ne kadar yer kapladığını öğrenmenizi sağlayacak. Tabi ne işe yarar meçhul. 🙂

WhatsApp, bu aralar güncellemelerine ara vermeden devam ediyor. Uygulamanın 2.17.86 beta versiyonuyla kullanıcılar, birtakım yeni özellikleri ile Whatsapp’ı kullanmaya başlayacaklar.

Gelen güncelleme ile uygulama üzerinden sohbet ettiğiniz bir kişiyle aranızda kaç kez fotoğraf, video alışverişi yaptığınızı öğrenebileceksiniz.

Bu özelliğin dışında “size” yani boyut adıyla bir bölüm daha geldi. Bu bölüm üzerinden yaptığınız sohbetlerin telefonunuzda ne kadar alan kapladığını öğrenebileceksiniz. Bu konuşmaların içerisinde fotoğraf ya da video gibi paylaşımların boyutları da gözükecek.

Bu iki yeni özellik, şaşırtıcı bir şekilde şimdilik Windows 10 Mobile ve Windows Phone 8.1 platformları için kullanıma geçti. Android ve iOS içinse (Android’in de öncelikle beta sürümüne gelecektir.) yakın bir zaman içinde kullanıma geçeceğini düşünüyoruz.

WhatsApp’ın sürekli güncelleme getirmelerini nasıl karşılıyorsunuz ?

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

“WhatsApp İki Yeni Özellik Tanıtıldı” üzerine 8 yorum

  1. Furkan says:
  2. Deniz Işın Coşkuner says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR