fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

WhatsApp Hangi Telefonlarda Çalışmıyor?

Anasayfa
Mobil WhatsApp Hangi Telefonlarda Çalışmıyor?

Whatsapp Artık Bazı Telefonlarda Çalışmayacak !

Tüm dünyanın en büyük iletişim ağı haline gelen ücretsiz olduğu ve yeni güncellemeleri ile kendine dahada bağlayan uygulama, whatsapp artık eski cihazlara destek vermeyeceği bildirildi. Eski cihaz kullananlar bu haberden sonra oldukça tedirgin olacağı kesin gibi görünüyor aceba benimde telefonum bu cihazlardan birimi diye düşüne bilirsiniz. Bu nedenle de herkes için detaylı bir araştırma yaptık ve sizlerin telaşlanmaması gerekenleri engelleyip, telaşlanıp yeni veya daha üst sürüm bir cihaz alması gerekmekte olanlar için..

Whatsapp Kalkacak Olan Cihazlar Hangileri ?

Büyük iletişim platformu Whatsapp 2017’nin Haziran ayında belirli telefonlara whatsapp desteği kalkacak. Android 2.1 ve Android 2.2 işletim sistemini kullanan cihazlar ve İPhone 3G, BlackBerry OS ve 10, Nokia S40 ve Nokia Symbian S60 modellerine de desteği kaldırdı.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR