Kapat

WhatsApp Gece Modu Özelliği Geliyor

Anasayfa
Mobil WhatsApp Gece Modu Özelliği Geliyor
whatsapp-gece-modu-dct

Bugün gelen haberlere göre WhatsApp, kullanıcıların rahatı için gece modu özelliğini getirmeye hazırlanıyor.

Son zamanlarda kullanıcıları es geçmeyip, onların rahatı için çalışan WhatsApp tekrardan müthiş bir özellikle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bugün ortaya çıkan detaylar ile birlikte, mesajlaşma devinin kullanıcılarına sunacağı yeni özelliği oldukça çok konuşulacak.

2014 yılında Facebook tarafından 21 milyar dolara satın alanın WhatsApp1.2 milyar kullanıcıya sahip olup her geçen gün gelişmekte.

Kullanıcılara rahat ve eğlenceli bir özelliği kullanıma sunmaya hazırlanan popüler mesajlaşma platformu WhatsApp ”Gece Modu” ile farklı bir deneyime bizleri hazırlıyor.

Ortaya çıkan detaylar ile birlikte kullanıcıların aklında Gece Modu, gece karanlığında gözümüzü alan beyaz tonlarını terse çevirecek olan bir özellik olarak bekleniyordu. Ancak, bu söylenenlerin çok dışında bir özellik bizleri bekliyor.

Gel gelelim gece modu diyoruz ama ne kastediyoruz? WhatsApp Gece Modu’yla gece karanlığında çekeceğiniz fotoğrafların daha net çıkmasına olanak sağlıyor. Ayrıca bu özelliği gece karanlığında görüntülü konuşma yaparken de kullanabileceksiniz. Şimdilik iOS kullanıcılarına geleceği tahmin edilen bu mod, kısa bir süre sonrada Android kullanıcıları için de kullanılabilir olacak. Yani WhatsApp artık gece gündüz dinlemeyecek. Her türlü kullanıcıların beğenisini toplamaya başlayacak. Böylece gece karanlığında görüntülü konuşma yapamama sorunsalı da ortadan kalkmış olacak. Bundan sonra iş arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle, teyzenizle, dayınızla gece dışarıda gezerken bile konuşabileceksiniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SPONSOR
SPONSOR