WhatsApp Dosya Paylaşım Özelliğini Aktif Etmeye Hazırlanıyor! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

WhatsApp Dosya Paylaşım Özelliğini Aktif Etmeye Hazırlanıyor!

Anasayfa
Teknoloji WhatsApp Dosya Paylaşım Özelliğini Aktif Etmeye Hazırlanıyor!
whatsapp-dosya-paylaşımı

WhatsApp, kısa bir süre sonra gelecek olan özellik ile her türlü dosya paylaşımına izin verecek.

Zuckerberg’e ait olan WhatsApp, Instagram ve hatta Facebook Messenger gibi, hızlı bir şekilde yeni özellikleri bünyesine ekleyemiyor. Fakat, WhatsApp şu anda birçok kullanıcısı tarafından hoş karşılanacak yeni özellikleri Beta sürümlerinde test ediyor. Yani yavaş ama yararlı güncellemelerle kullanıcıları etkilemek istiyorlar.

Şuan için WhatsApp üzerinden sadece PDF‘ler, Word belgeleri, e-tablolar ve slaytlar gibi belirli türler gönderilebiliyor. Dosya türlerindeki bu kısıtlamalar çok yakında WhatsApp’a gelecek olan güncelleme ile ortadan kalkacak.

Herhangi bir dosya türünü paylaşmanıza izin veren yeni özellik şu anda sınırlı bir kullanıcı tarafından test ediliyor. Ancak bu test sürecinin çok uzun süreceği aktarılıyor.

Söylenene göre bu belge gönderiminin boyut konusundan bir sınırı olacak. iOS‘te 128 MB, Android‘de 100 MB ve WhatsApp Web‘de 64 MB‘lık bir maksimum dosya boyutu ile veri transferi sınırlandırılacak. Olsun bu boyut bile her türlü iş görmeye yeter.

Yıl olmuş 2017, 4K video devri başlayalı bir hayli zaman geçmiş, hala dosya gönderiminde sınırlar var dediğinizi duyar gibiyiz. Bakalım WhatsApp, boyut sınırlandırması konusunda bir değişiklik yapacak mı?

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR