WhatsApp Beklenen Özelliği Getirdi! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

WhatsApp Beklenen Özelliği Getirdi!

Anasayfa
Teknoloji WhatsApp Beklenen Özelliği Getirdi!
whatsapp-dosya-paylaşım-özelliği

WhatsApp uzun süredir beklenen özelliği bugün yayınladığı güncelleme ile getirdi.

WhatsApp son zamanlarda yayınladığı güncellemelerle kullanıcıları epey etkilemiş durumda. Geçtiğimiz haftalarda gönderilen toplu fotoğrafları galeri şeklinde görüntülemeye olanak sunan WhatsApp, şimdi de dosya paylaşımına izin veren bir güncelleme getirdi.

whatsapp-dosya-paylaşımı

Bugüne kadar WhatsApp ile sadece fotoğraf, video ve belge gönderebiliyordunuz. Şimdi ise WhatsApp‘ta artık dilediğiniz her şeyi kişi listeniz ile paylaşabileceksiniz. Ancak WhatsApp paylaşıma küçük bir kısıtlama koymuş.

WhatsApp dosya gönderme sınırı Android kullanıcıları için 100 MB olarak belirlenirken iOS kullanıcıları için sınır 120MB olarak belirlenmiş durumda. iOS kullanıcıları göndermek istedikleri farklı dosyaları + simgesine dokunduktan sonra Belge>iCloud Drive seçeneğini kullanabilir.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR