Kapat

WhatsApp Android İçin Güncellendi

Anasayfa
Yazılım WhatsApp Android İçin Güncellendi

WhatsApp Beta güncellemesi ile birlikte Android cihaz sahipleri yeni özelliklere kavuştu. Mavi tik açığı ile gündeme gelen WhatsApp üzerinde düzeltmeler uygulayan ve hataları gideren WhatsApp ekibinin bugünden itibaren Beta kullanıcılarının bu sorunu yaşamayacak oldukları ortaya çıktı.

Beta kullanıcılar için gelen güncelleme ile düzeltmeler uygulanırken, bununla sınırlı kalınmadı. Uygulamaya eklenen ses kayıt sırasında kilitleme butonu sayesinde basma zorunluluğu ortadan kaldırıldı. Uygulamanın yeni güncellemesine eklenen özelliklerin yanında hız ve bildirimler konusunda sorunlar yaşanan telefonların bugünden itibaren WhatsApp Beta güncellemesi sonucunda bu hataları yaşamasının beklenmediği belirtildi.

İsteyen Beta Üyesi Olabiliyor

Beta üyesi olmak için WhatsApp uygulamasının Play Store üzerinde bulunan sayfasına girerek sayfanın alt kısmında duran ”beta kayıt ol” butonuna basması yeterli oluyor. Birkaç saat içerisinde WhatsApp Beta uygulamasını yapacak olduğunuz bu işlem ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

  • Beta uygulamalarda bazı sorunlar olabilir, geliştiricilere yönelik olan beta uygulamalarının bazı cihazlarda anormal pil gücü sorunlarına dahi varan sonuçlar doğurabilecek olduğu, cihazlar ile uyumlu olamama bilinmelidir.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

1 0 0 0 0 0

“WhatsApp Android İçin Güncellendi” üzerine 1 yorum

  1. ERKAN says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR