WhatsApp'a Onaylı Profil Özelliği Geliyor - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

WhatsApp’a Onaylı Profil Özelliği Geliyor

Anasayfa
Teknoloji WhatsApp’a Onaylı Profil Özelliği Geliyor
whatsapp-onaylı-profiller

WhatsApp’a yeni gelecek güncelleme ile onaylı profiller özelliği eklenecek. Peki kimlerin profili onaylı gözükecek?

WhatsApp, geçtiğimiz yıllarda işletmeler için bir güncellemenin olacağını bu yüzden standart kullanıcılar için tamamen ücretsiz olduğunu dile getirmişti. Ancak bu açıklamadan sonra WhatsApp cephesinde en ufak bir gelişme yaşanmamıştı.

Bugün ise WhatsApp’ın Windows Phone platformundaki Beta sürümünde ilginç bir durumla karşı karşıya kalındı. WhatsApp, işletmeler için çalışmalarına onaylı profiller ile başlamış bulunmakta. WhatsApp kullanıcıları, işletmeler ile iletişime geçmek istediklerine direkt şirketin onaylı WhatsApp profiline mesaj gönderebilecek.

Peki WhatsApp neden böyle bir işe girişti? Herhangi bir olumsuzluk veya dolandırıcılığın önüne geçmek için; işletmeler WhatsApp’ın onaylı hesap işareti ile korunacak. Küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için gelecek olan bu özellik, iOSAndroid ve Windows Phone platformlarında gelecek yıl kullanılabilecek.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR