Visual Studio 2015’de Yazılan Kodlar Takip Ediliyor Mu? - DC-Tekno
Kapat

Visual Studio 2015’de Yazılan Kodlar Takip Ediliyor Mu?

Anasayfa
Yazılım Visual Studio 2015’de Yazılan Kodlar Takip Ediliyor Mu?

Microsoft Yazılan Kodları Takip Ediyor!

Microsoft’un Visual Studio 2015’e getirdiği yeni güncellemeyle kullanıcının yazdığı kodları takip ettiği iddiaları ortaya atıldı.

Yazılım ve bilişim dünyasının vazgeçilmez firmalarından biri olan Microsoft’un yazılımcılara sunduğu Visual Studio programını kullanan kullanıcılar ortaya atılan bir iddia ile hayal kırıklığına uğradılar. İddialara göre Microsoft Visual Studio 2015 programına, getirdiği yeni güncellemeyle birlikte yazılımcıların yazdığı kodları takip edebileceği yeni bir sistem ekledi.

Yayınlanan bu iddialara karşılık Microsoft açıklama yaptı. Microsoft’un yaptığı açıklamaya göre böyle bir şeyin söz konusu olmadığı ve yeni güncellemenin sadece hata ayıklama konusundayazılımcılara kolaylık sağlaması için programa eklendiği belirtildi.

Fakat yapılan bu açıklama bazı kullanıcılar için yeterli olamadı ve Microsoft, Visual Studio   kullanıcıları tarafından büyük tepkiler almaya devam ediyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR