Vazgeçilmez Oyun Crazy Taxi, Android ve iOS İçin Ücretsiz Oldu! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Vazgeçilmez Oyun Crazy Taxi, Android ve iOS İçin Ücretsiz Oldu!

Anasayfa
Oyun Vazgeçilmez Oyun Crazy Taxi, Android ve iOS İçin Ücretsiz Oldu!
crazy-taxi-artık-ücretsiz

Uzun süreler boyunca bilgisayar başına bağlayan efsane oyunu özlediyseniz ve oynamak istiyorsanız fakat bilgisayarda grafiklerinin artık yeterli olmadığını düşünüyorsanız size iyi bir haberimiz var. Sega, klasik Crazy Taxi’yi hem Android hem de iOS için yayınladı. Üstelik oyun tamamen ücretsiz.

Sorunsuz bedava oyun oynamak istiyorsanız, belli başlı promosyonları, indirimleri takip etmeli veya oyun bedava olduğu zaman almalısınız. Hele bazı oyunlar vardır ki, ne kadar severseniz sevin, istediğini kadar takip edin ama asla bedava olmaz. İşte bahsettiğimiz o oyunlardan biri, yılların oyunu Crazy Taxi Classic ise ücretsiz sunuluyor.

Sega, Crazy Taxi oynayacak insanların şanslı olduğunu belirtiyor. Yıllar önce oynadıkları bu oyunu şimdi tekrar, telefonları üzerinden oynayabilecekler. Ha tabi her uygulamada bulunduğu gibi bu vazgeçilmez oyunda da reklamlar mevcut. Sega’nın çıkacak reklamlar konusundaki fikri ise, şehri birbirine katarak, taksicilik yaparak eğlenirken birkaç reklama katlanmaktan zarar gelmeyeceği yönündeydi. Yani bize kalırsa da aynı fikirdeyiz. Bu denli oyunları oynarken 2-3 reklamı da siz göz ardı edin.

Her ne olursa olsun oyun, önceden oynayıp şimdi tekrar deneycekleri eski günlerine bizi tekrar götürecektir.

Oyunun, Google Play Store’da henüz ülkemizde yayınlanmadığını belirtelim. Fakat Android kullanıcıları da üzülmesin oyunu Apk olarak indirip kurabilirsiniz.

iOS için Crazy Taxi Classic indirmek isteyenler ise vermiş olduğumuz linkten oyunları indirerek şehri birbirine katabilirler. Şimdiden İyi Oyunlar Dileriz!

Crazy Taxi Classic

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

2 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR