fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

UZAYA KEBAP GÖNDEREN TÜRK

Anasayfa
İnternet UZAYA KEBAP GÖNDEREN TÜRK

Türk’ün her yer de  Türk olduğunun işte kanıtı. Evet  değerli dctekno okurları şimdi okuyacaklarınızı rüyanızda görseniz bu nasıl rüyaydı diye kendi kendinizi sorgulayıp boş boş duvara bakacağınız bir olaydan bahsedeceğim.

Bildiğiniz üzere NASA bir çok kez uzaya değişik çeşitlilikte hayvanları göndererek üstlerinde deney yapmış maymun, köpek, hamam böceği ve daha bir sürü çeşitlilikte hayvanları yollayarak insanlık için çalışmış bilimi ve ilimi bir adım öteye taşıma uğraşında bulunmuştur.

Fakat bu yazımızda NASA‘nın milyar dolarlar harcayarak yaptığı çalışmalardan değil bir Türk’ün uzaya gönderdiği dürüm kebaptan bahsedeceğiz. Dürüm Kebabın Yolculuğu adını verdiğim bu serüven şu şekilde başladı

İsviçre’deki bir Türk restorantı nı işleten üç kardeş uzay balonuna bağladıkları bir dürüm kebabı uzaya yolladı. Dünyadan otuz sekiz bin metre uzaklaşan dürüm kebabı, birde balona montelen kamerayla kayıt altına alan Türk ler ulvi amaçlarına ulaştılar. Görüntülerin yayınlanması ardından Guinness Rekorlar Kitabı’na da girmek isteyen gurbetçilerimiz başvuruda bulundular. Şimdi ise tek istekleri Heyecanla bekledikleri Guinness Rekorlar Komitesinden gelecek kararın olumlu olmasıdır.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR