fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Uyanamayanlar İçin Tasarlanan Elektrik Şoklu Kol Saati

Anasayfa
Eğlence Uyanamayanlar İçin Tasarlanan Elektrik Şoklu Kol Saati

Gece geç saatlere kadar uyumayan sabah kalkmakta zorluk çeken ve derin uykulara dalıp alarm sesini duymayanlar için tasarlanmış müthiş bir saat ” Shock Clock” karşınızda.

Yaşanılan bu can sıkıcı durumlar Pavlok isimli firma tarafından dikkat çekti ve bu duruma bir çözüm buldu. Bu sorunların çözülebilmesi için alarm sesinden daha güçlü ve etkili birşey kullanılmasına karar verdi .

Pavlok firması en sonunda çözümü buldu ve elektrik şoku veren bir saat geliştirdi. Bu saatin adını da “Shock Clock” yaptı. Bu saat alarm kurduğunuz vakit geldiğinde size elektrik şoku veriyor ve uyanmanızı sağlıyor. Bu elektrik şokunun henüz ne kadar acı verdiği bilinmiyor ama sizi uykuda nazik bir dokunuşla değil sert bir acıyla uyandırdığı kesin.

Şu anlık Indiegogo üzerinden para toplayan Shock Clock, 80 dolara satılıyor. Eğer sinirli ve gergin kalkmayı sorun etmeyecekseniz tamda size göre bir saat.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR