Kapat

“Uğur Yücel” O da İçerde!

Anasayfa Sinema “Uğur Yücel” O da İçerde!
uğur yücel içerde

Hatırlayacağınız üzere dün makalemizde “Kudret Sönmez Tek” isimli karakterin Şener Şen olacağını söylemiştik. “Yanılmışız”. O isim usta sanatçı “Uğur Yücel” oldu.

Başrollerinde Çetin Tekindor, Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli , Damla Colbay ve Bensu Soral gibi ünlü oyuncuları bulunduran ‘İçerde‘ dizisine “Kudret Sönmez Tek” adlı bir karakter dahil oldu.

Bizim sitemizde de bu ismin Şener Şen olacağı düşünülürken, yine bir ters köşe yapıldı ve yayınlanan son fragmanda yeni karakteri canlandıracak kişinin Uğur Yücel olacağı bas baya ortaya çıktı. 🙂

”BEN KUDRET SÖNMEZ TEK. İNADINA ÖLMEDİM!”

‘İçerde’nin Pazartesi günü ekrana gelen 23. bölümünde Handan’ın patronu Kudret ile telefonda konuşurken Mert’in onu duyduğu anlarda “Celal Duman hala size çalıştığımı bilmiyor, bunu duyunca şaşkınlıktan küçük dilini yutacak” dediği görüntüler akıllarda kalmıştı.

Merakla beklenen tanıtımda Kudret’in “Nermin’in öldüğü gün bende sıktım kafama. Sandım ki mis kokulu bahçelerde güzelimle yeniden buluşacağız. Yıllar var soruyorum kendime dost kimdi, kardeş kimdi, sevdiğin kadın kimdi? Bazen diyorum hepsini unutsam, keşke unutsam. Ağzımda hiç geçmeyen bir kan tadı burnumda ispirto kokusu… Ben Kudret Sönmez Tek. İnadına ölmedim.” dediği sahne herkeste büyük iz bıraktı.

Peki Nermin kim Nermin’le ne alakası var. Nermin “Celal Duman” karakterinin kız kardeşi Kudret ise sevdiği isim diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SPONSOR
SPONSOR