Engellenen Sitelere Giriş - En İyi Ücretsiz Android VPN Programları - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Engellenen Sitelere Giriş – En İyi Ücretsiz Android VPN Programları

Anasayfa
Karşılaştırma Engellenen Sitelere Giriş – En İyi Ücretsiz Android VPN Programları

Bir mobil cihaz kullanan herkesin yüklü ve çalışan bir VPN uygulaması olmalıdır. Mobil cihazlar, birçok farklı ağda kullanıldığından, veri hırsızları, bilgisayar korsanları ve diğer tehditlerden masaüstü cihazlardan daha büyük risk altındadır. Aşağıdaki VPN uygulamaları Android kullanıcıları için en iyisidir. Her biri özel tasarlanmış, kullanımı ve kurulumu kolaydır, engellenen sitelere giriş ve mükemmel koruma sağlar.

1.VPN UNLİMİTED (Android, İOS ve Windows) – İNDİR

KeepSolid’in Ürettiği VPN Unlimited, hız ve gizliliğin temel faydalarına odaklanmak yerine, özellik veya tekniklerle sizi zorlamıyor. Siteye göz atın ve birkaç ayrıntı bulacaksınız, ancak daha çok anahtar temel konulara odaklanıyorlar. Servis örneğin 45’den fazla ülkede 70’den fazla yerde 400’den fazla sunucu bulunuyor. Aynı anda beş bağlantıyı destekler ve geniş bir platform yelpazesi için yazılımı vardır. Bu sadece normal Windows, Mac, iOS ve Android değil: Ayrıca bir Windows Phone uygulaması, bir Linux istemcisi ve Firefox ve Chrome için tarayıcı uzantıları da var.

KeepSolid’in gizlilik politikası, ziyaret ettiğiniz web siteleri veya indirdiğiniz dosyalar gibi belirli çevrimiçi etkinliklerinizin günlüğe kaydedilmediğini açıklar. Her bağlantı oturumu tarihi ve kullanılan toplam bant genişliği de dahil olmak üzere bazı oturum kaydı vardır. Bu ideal değil, ama bu da sıra dışı değil. Şirket, müşterilerin program kullanımı hakkında veri toplayıp toplamadıklarını sorabileceklerini söylüyor. Gizlilik ilkesi, “KeepSolid kimliğinizi, bağlantı giriş süresini, bağlantı türünü, şifreleme türünü, aygıt türünü vb.” İçerebilir.

2. Hotspot Shield ( Android, İos, Windows) – İNDİR

Listemizdeki en iyi ücretsiz VPN, Hotspot Shield. Hotspot Shield, 2005’ten bu yana oldukça tipik ve popüler bir VPN aracıdır. Ürünün sitesi, VPN protokolünün dünyanın en büyük güvenlik şirketlerinin yüzde 70’ini oluşturduğunu ve dünya genelinde binlerce sunucuya sahip olduğunu bilinmektedir.

Özellikleri anonim web sörfü, engellelli siteye girme ve kamuya açık yerlerdeki Wi-Fi koruması sağlar. İOS, Mac, Windows, Android ve Google Chrome için beş özel araç sunuyor. İlginç bir şekilde, araç Mısır, Tunus ve Libya’daki Arap Baharı sırasında hükümet güvenlik duvarlarını ve sansür teknolojisini atlamak için kullanıldı.

Aracı 45 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, bu yüzden teknik olarak tamamen ücretsiz değildir, ancak bir projeyi tamamlamak, seyahat etmek veya fiyat değerinde olup olmadığını anlamak için yeterli zaman tanır. Bundan sonra, planları arasında değişir $ 5.99 için $ 12.99 ayda veya $ 119,99 sonsuza dek.

3. Ultrasurf ( Android ve Windows) – İNDİR

Ultrasurf , yasaklanmış web sayfalarını baypas etmek için tasarlanmış ücretsiz bir vpn programdır. Program anonim sörf ve internette gizlilik sağlar. İnternette gezinirken güvenlik düzeyini geliştirebilir, IP adresini ve yerini gizler, arama geçmişini temizler, çerezleri, Internet üzerinden engellemeyi aşmanızı sağlar.

Bir web proxy sunucusu olarak çalışır. Veri iletimi, iletilen verilerin üçüncü taraflarca görüntülenmesini tamamen engelleyen bir 256 bit anahtar  şifreleme kullanır. Bir başka önemli avantaj, taşınabilirliktir, örn. Programı sisteme kurmaya gerek yoktur. Ultrasurf’u herhangi bir bilgisayara bir USB flash sürücüden veya başka bir çıkarılabilir medyadan çalıştırabilirsiniz. Ultrasurf , Chrome, Firefox, Yandex.Browser, Opera, Internet Explorer, Microsoft Edge gibi tüm popüler tarayıcılarla ve android telefonlarda çalışır.

4. Betternet  (Android, İos, Windows) – İNDİR


Betternet son derece popüler bir VPN’dir, dünyada 38 milyon kullanıcıya sahip olduğunu iddia ediyor. Servis en çok sınırsız  ve ücretsiz olmasıyla bilinir. E-posta adresinizi kaydetmeniz veya teslim etmenize gerek yoktur, Windows, Mac, iOS, Android, Firefox veya Chrome uzantısı – indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Betternet’in ücretsiz ürününü kullanmaya başlamak mümkün olduğu kadar basit. Bir hesap oluşturmanıza, e-posta adresinizi teslim etmenize, bir kullanıcı adıyla gelmenize ya da bir şifre hatırlamanıza gerek yok: sadece uygulamayı indirip yükleyin ve kullanmaya hazırsınız. Kısacası ücretsiz ve sınırsız bir vpn programı kullanarak engellenen sitelere giriş yapmak istiyorsanız Betternet işinize yarayacaktır, Programı beğenirseniz ve sürekli kullanmak isterseniz ücretli sürümlerine geçebilirsiniz.

Piyasadaki hemen hemen bütün vpn programları hakkında detaylı bilgi almak ve güvenli indirme yapmak isterseniz, indirshop.com‘u ziyaret edebilirsiniz. Bu yazımızda eksik yada hatalarımız var ise lütfen yorum bölümünden bize bildiriniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR