Uber Eylemleri Hız Kesmeden Devam Ediyor - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Uber Eylemleri Hız Kesmeden Devam Ediyor

Anasayfa
Teknoloji Uber Eylemleri Hız Kesmeden Devam Ediyor

Uber eylemleri son dönemde hız kesmeden devam ediyor. Dünyanın en fazla tepki çekmeye başlayan hizmetleri arasında yer alan ve Türkiye’de de aktif olarak taksi sürücülerinin tepkisini çeken hizmet ile ilgili olarak bir süreden beridir gerek yasal zeminde, gerek ise normal yaşamda sık sık tepki çeken bir hizmet olarak anılıyor.

ABD’de çok fazla ve sık denetlenen Uber normal taksilerden farksız olarak hizmet veriyor ve hiçbir şekilde tepki çekmiyor. Ancak Yunanistan, Belçika, Türkiye ve diğer bazı ülkelerde sık tepki çeken hizmet, artık ölüm tehditlerine dahi varmış durumda. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de ticari bir taksicinin Uber sürücüsünü ölümle tehdit etmesi dünyanın hiçbir bölgesinde görülmezken, olayın ciddiyetini Türkiye’de kanıtlıyor.

Atina’yı Savaş Alanına Çevirmekle Tehdit Ettiler

Uber’i protesto etmek isteyen Yunan taksiciler ise turist sezonunda eğer ki Uber ile ilgili önlemler alınmazsa grev yapacaklarını ve Atina’yı savaş alanına çevirecek olduklarının açıkladı. Belçika’da yine aynı şekilde taksiciler adına konuşan ticari taksi derneği yetkilisi, Belçika’da Uber ile ilgili derhal önlemler alınmasını ve 100 bin Euro seviyesinde olan ticari taksi ücretinin Uber tarafından verilmesi durumunda hizmet sunmalarına izin verilmesi gerektiğini açıkladı.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR